• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Pod Niebem Paryża (1 opinia)

 • środa, 8 lutego 2023, godz. 19:00
 • Lokalizacja
  Filharmonia Kaszubska Wejherowo, Jana III Sobieskiego 255
 • Bilety
  89 ,
  ulgowy 79
  sprzedaż: 58 672-27-75
  wyprzedane

Pod niebem Paryża to koncert z widokiem na Montmarte, wieżę Eiffla, Pola Elizejskie i Plac Pigalle ze słynnym Moulin Rouge. 

w każdy piątek (do 30.08), godz. 20:15

bilety 35 - 50 zł
Koncert, w którym kultowe tematy z repertuaru Edith Piaf mieszają się ze współczesnymi, ale jakże paryskimi przebojami młodej, energicznej i charyzmatycznej ZAZPod niebem Paryża to także muzyczna podróż po tematach z francuskich filmów, podczas której spotkamy pracującą w małej kafejce Amelię czy Louisa de Funes, którego za sprawą pysznego kapuśniaczku odwiedza przybysz z kosmosu.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


O artystach:

Dorota Lulka  aktorka, pochodząca z Poznania, upodobała sobie Gdynię i jest związana z Miejskim Teatrem im. Witolda Gombrowicza. Trójmiejskiej publiczności głównie kojarzy się z tytułową rolą w spektaklu Piaf, za która została uhonorowana, wśród wielu innych- Nagrodą Artystyczną Prezydenta Miasta, Nagrodą Marszałka Województwa Pomorskiego, zdobyła Sztorm Roku 2005 i tytuł Najpopularniejszej Aktorki Sceny Letniej, a w roku 2008- Medal Civitas e Mari za całokształt twórczości. Otrzymała także nagrodę Sztorm oraz Brązowy Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis. Oprócz granych w Teatrze Miejskim ról dramatycznych, współpracuje od 2008 roku akordeonistą Pawłem A. Nowakiem, koncertując w całym kraju i wydając płyty: Piaf po polsku, Tango i W czasie deszczu dzieci się nudzą.

Daria Zaradkiewicz  wokalistka, instruktorka jogi i kobieta biznesu. Laureatka Szansy na Sukces oraz licznych festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych. Muzykę ma w sercu od dziecka, śpiewa w kilku językach, komponuje, pisze teksty i zaraża pozytywną energią. Koncertuje z Pawłem A. Nowakiem w projekcie Laperitif oraz z Wojciechem Hornym.

Paweł A. Nowak  akordeonista, bandoneonista, kompozytor, pedagog i kolekcjoner akordeonów. Współtwórca pierwszego w Polsce Muzeum Akordeonu w Kościerzynie. Właściciel liczącej ponad 330 sztuk kolekcji akordeonów i harmonii. Dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Akordeonowego w Sulęczynie. Specjalizuje się w argentyńskim tangu, francuskim musette oraz jazzie. Nagrał 20 płyt. Koncertuje solo, z orkiestrami oraz jako członek Cuarteto Re!Tango, Klezmoret, LAperitif, Aerophonic oraz Piaf po polsku. Prywatnie miłośnik kolei oraz smakosz kuchni włoskiej i chińskiej.
 

Opinie (1)

 • rewelacja !

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Ile rejsów pod polską banderą odbył Dar Pomorza?