• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

PoGłos - warsztaty wokalne na Kaszubach

Jeśli lubisz śpiewać i mieszkasz w Gdańsku, te warsztaty są właśnie dla Ciebie! Zapisz się już dziś! Podczas TEGO wyjazdu dowiesz się jak pracować ze swoim ciałem, jak operować swoim głosem, jak odnaleźć w sobie siłę i jak ukoić nerwy, by śpiewać jak najlepiej.

kwi 25

czwartek, godz. 18:00

Gdańsk Osowa,
Wstęp wolny
maj 17-19

piątek - niedziela, godz. 11:00

Gdańsk,
bilety 850 zł
ulgowy 700 zł
Od 11 do 13 października zagościmy w progach Kaszubski Uniwersytet Ludowy, by pracować nad sobą, pokonywać swoje słabości, odkrywać w sobie najlepsze strony i oczywiście szkolić umiejętności wokalne.

Czeka nas weekend pełen wyzwań, pracy, ale zadbaliśmy również o pełne wyżywienie i noclegi w ramach projektu. Jedyny koszt, który poniesiecie, to dojazd i wpisowe w wysokości 50 zł. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy trojmiasto@poczta.krytykapolityczna.pl Na Wasze zgłoszenia czekamy do piątku 11 października.

W ramach warsztatów zaczniemy pracę nad piosenką, którą wykonamy podczas obchodów Święta Niepodległości, a po przyjeździe będziemy pracować nad nią podczas prób w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, przy ul. Nowe Ogrody 35, II p. Decydując się na wyjazd, deklarujesz również udział w próbach i planowanym występie.

Zarezerwuj sobie daty:
16 października 16.30 - 19.30
21 października 16.30-18.30
26 października 16.30 - 18.30
28 października 16.30 - 18.30
4 listopada 16.30 - 18.30
10 listopada 10.00-13.00
11 listopada występ podczas Święta Niepodległości 9.30-11.00

Próby poprowadzi Anna Ekielska-Skóra - dyrygentka amatorskiego Chóru TAK.

Prowadzącymi warsztaty na Kaszubach będą:
ad. dr Krystyna Stańko - kompozytorka, autorka tekstów, gitarzystka, pedagożka;

Ada Rusinkiewicz - nauka śpiewu - wokalistka zespołu hethet, singer-songwriterka, nauczycielka śpiewu, ukistka i gitarzystka;

dr Anna Strzałkowska - psycholożka i socjolożka, nauczycielka akademicka zatrudniona na Uniwersytecie Gdańskim, autorka książek i publikacji z zakresu inkluzji społecznej;

Elżbieta Rutkowska - praktykuje jogę od kilkunastu lat i stała się ona jej stylem życia. Pierwszy raz rozłożyła matę w 2007 roku. Od tego czasu ćwiczy z grupą oraz praktykuje samodzielnie. Uczyła się u Bodzi Matulaniec, Wiesi Zborowskiej, Roberta Spicy,
Kamili Świąder, Patrycji Bernackiej-Rubik i Sławka Grzyby.

prowadząca próby w Gdańsku:

Anna Ekielska-Skóra - dyrygentka prowadzącą amatorski chór TAK od 2015 roku, urodzona w Krakowie, gdzie ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w klasie fletu profesora Kazimierza Moszyńskiego. Jest laureatką konkursów w kraju i za granicą, m.in. I miejsce w kategorii OESTIG-Preise w Wiedniu, gdzie nagrodą było m.in. dokonanie nagrania dla Wien National Rundfunk; wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Interpretacji Muzyki Francuskiej w Łodzi, II miejsce na Makroregionalnych Przesłuchaniach Instrumentów Dętych Drewnianych w Lublinie, IV miejsce na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Instrumentów Dętych Drewnianych w Olsztynie. W 2002 roku nagrała dla Radia Kraków "Koncert na flet i harfę C-dur" W. A. Mozarta. Po studiach ruszyła w świat, spędziła blisko 4 lata grając w klasycznym trio na statku pływającym po Morzu Karaibskim. Zakotwiczyła na dwa lata w Operze Na Zamku w Szczecinie, gdzie była pierwszą flecistkąi koncertmistrzem grupy dętej drewnianej. Od 2008 roku pracuje jako pierwsza flecistka orkiestry Opery Bałtyckiej w Gdańsku. Współpracuje z Polską Filharmonią Kameralną w Sopocie, Filharmonią Bałtycką, Filharmonią Krakowską, Operą Krakowską, Operą Na Zamku w Szczecinie. Odbyła z tymi orkiestrami wiele zagranicznych tournée. Gra w zespole Trickster Quartet i prowadzi Chór TAK działający w Domu Sąsiedzkim - Świetlica Krytyki Politycznej w Gdańsku.

Organizator: Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego / Krytyka Polityczna w Trójmieście

Projekt dofinansowano ze środków Miasto Gdańsk

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    50 zł
Zapisy trojmiasto@pocztya.krytykapolityczna.pl

Opinie

Sprawdź się

Jaki jest najstarszy przykład tkania, który można obejrzeć w Trójmieście?