stat
Impreza już się odbyła

Po prostu Im Prościej

Rok po pożegnaniu z tytułem wracamy na scenę, Grupa Im Prościej reaktywuje się na jeden występ. A występ ten jest wyjątkowy, bo zagramy na rzecz Kornelii Jóskowiak - córki naszych znajomych Improwizatorów z wrocławskiej grupy IMPROKRACJA!

Stand-up: Bartosz Strusiński

sty 30

czwartek, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 15-20 zł
Kup bilet

Czwarte Koło u Wozu

lut 16

niedziela, godz. 19:07

Gdańsk,
bilety 15 zł
przedsprzedaż 10 zł
Nelka choruje na białaczkę. Cały czas jest poddana kosztownemu leczeniu i rehabilitacji. Uważamy, że kilkuletnie dzieci mają lepsze rzeczy do roboty niż leżenie w szpitalu, wiec chcemy jej pomóc. Dlatego bilet/cegiełka na nasz występ to 15 zł, a cały dochód zostanie przeznaczony dla Nelki!

Co pokażemy? To z czego nas znacie - improwizowane gry teatralne. A jeśli nie wiesz, co to impro, to musisz wiedzieć tylko dwie rzeczy - wszystko, co pojawi się na scenie, powstanie na bieżąco, na Twoich oczach, dzięki Twoim sugestiom. I już nigdy się nie powtórzy. Więc nie możesz tego przegapić.

Zapraszamy serdecznie, rozsyłajcie tę wiadomość gdzie tylko możecie, zabierzcie swoich znajomych i widzimy się 16 września w 107 na improwizacyjnej uczcie!

Napoi: 107
Nakarmi: OMnom

Grupa improwizacji teatralnej Im Prościej działała w latach 2016-2018. Z powodzeniem występowała na scenach trójmiejskich pubów ( tj. 107, Bunkier, Mlody Byron, Torpeda i wielu innych). Po zakończeniu działalności członkowie nadal działają w rozmaitych projektach - 10 Minut z Buta, Czwarty Kolo u Wozu, Sklejka - Dostrzegalnia Improwizacyjna / Plywood Improv Theatre, Pro Forma, Czterej, ACh Impro, czyli akcja charytatywna impro, Marta Łojek stand-upj, CLOSE2U - short film

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Która spośród oper, prezentowanych w ostatnich latach w Gdańsku, pokazana została premierowo w 1950 roku i jest uważana za początek działalności Opery Bałtyckiej?