Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Plovárna

teatr uliczny
czas trwania:
1 godz.
9.7 6 ocen 1 10
(bra)Tři v tricku i Veronika Riedlbauchová, Czechy
Plovárna ("Brzeg")

Grupa (bra)Tři v tricku została założona w 2012 r., gdy Kristýna Vlčková dołączyła do duetu The Trick Brothers. Twórczość tych trzech artystów opiera się na elementach nowoczesnego cyrku, a szczególnie na żonglerce, balansowaniu na linie i akrobacjach. W kolejnych latach występowali na wielu prestiżowych festiwalach czeskich i europejskich. Od założenia teatru współpracują z organizacją pozarządową Artists 4 Children i regularnie odwiedzają dzieci ze społecznie zaniedbanych regionów świata, takich jak Palestyna, Macedonia, Bośnia i Hercegowina, Indie. W 2010 r. grupa (bra)Tři v tricku stała się częścią teatru ulicznego o nazwie V.O.S.A. Theatre. W tym samym roku wspólnie reprezentowali Czechy na Targach EXPO w Szanghaju.

Spektakl "Plovárna" jest luźno oparty na noweli autorstwa Vladislava Vančura. Poetykę autora przedstawia z lekkością i humorem. Zabawna historia przepełniona ruchem wykorzystująca cyrkowe środki ekspresji - żonglerkę, chodzenie po linie i akrobacje w parach. Tajemnice. Humor. Wzruszający spektakl.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery