stat
Wydarzenie już się odbyło

Plebiscyt Pomorskie Sztormy - ogłoszenie laureatów

Zapraszamy na uroczystość ogłoszenia laureatów plebiscytu Pomorskie Sztormy organizowanego przez "Gazetę Wyborczą Trójmiasto" we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego. Będzie ją można oglądać na żywo w serwisie internetowym oraz na profilu facebookowym Wyborczej Trójmiasto.

W trakcie wydarzenia nagrodzeni zostaną zdobywcy "Pomorskich Sztormów" w 11 kategoriach: Wydarzenie Roku w Kulturze, Człowiek Roku w Kulturze, Kulturalne Odkrycie Roku, Sportowiec Roku, Drużyna Roku, Sportowe Odkrycie Roku, Inwestycja Roku, Firma Roku oraz Młoda Firma Roku. Nagrody otrzymają też najlepsze inwestycje realizowane z udziałem funduszy europejskich, osobno w kategorii "Pomorskie EUROinspiracje - Infrastruktura" oraz "Pomorskie EUROinspiracje - Kapitał Ludzki". Redakcja trójmiejskiej "Wyborczej" wręczy również Medal Karty Trójmiasta, nagrodę specjalną przyznawaną inicjatywom i osobom przyczyniającym się do integracji i zrównoważonego rozwoju metropolii.

Plebiscyt "Pomorskie Sztormy" ma na celu uhonorowanie osób, instytucji, wydarzeń, firm, które swoją działalnością przyczyniają się do promocji Pomorskiego w kraju i zagranicą. 15. edycja plebiscytu zorganizowała został przez "Gazetę Wyborczą Trójmiasto" we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego.

Link do relacji: https://www.facebook.com/TrojmiastoWyborcza

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Pierwotna nazwa dzisiejszego Teatru Miejskiego w Gdyni to...?

 

Najczęściej czytane