stat
Impreza już się odbyła

Piosenki z kapelusza - kameralny koncert Agnieszki Babicz

Agnieszka Babicz o koncercie:
..w przeciwieństwie do kilku celebrytek nie tylko uczyłam się w kultowej koszalińskiej "samochodówce" ale i ukończyłam ją z wyróżnieniem z czego, a zwłaszcza z tytułu mechanika pojazdów samochodowych z cenzusem, dumna jestem nadzwyczaj bo fach niezły i jakby co - jak znalazł. Nauka, a szczególnie "praktyki" szły mi tak śpiewająco, że naturalną konsekwencją było jej kontynuowanie w Studium Wokalno-Aktorskim przy Teatrze Muzycznym im. D. Baduszkowej w Gdyni. Dyplom w roku 1998 z ..wyróżnieniem do czego trochę już byłam przyzwyczajona, bo "na wyróżniałam" się parokrotnie na kilku przeglądach i festiwalach.  Od tego momentu skończyło się radosne, studenckie życie, a zaczęła się poważna praca zawodowa na deskach między innymi Teatru Muzycznego w Gdyni. Rozwój techniki motoryzacyjnej jest tak ogromny, że postanowiłam samochody w moim życiu traktować wyłącznie jako hobby, a żyć dla i ze śpiewania.. Mój kameralny koncert składa się z utworów dobrze Państwu znanych. Bal u Posejdona" ,"Serce na śniegu" ,"Jadą wozy kolorowe", "Miłość w Portofino", "Paryskie niebo", "Już nie zapomnisz mnie", "Uciekaj moje serce" , a także hity światowego musicalu "All That jazz","Cabaret" ,"I Dreamed a Dream".to tylko niektóre z nich. To koncert piosenek ,które towarzyszą mi w życiu ,a które Państwo wylosują z mojego kapelusza!


koncerty w Trójmieście


Agnieszka Babicz - aktorka, menedżerka kultury i pedagog; absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej, gdzie od trzech lat jest również wykładowcą; absolwentka Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Ma na swoim koncie wiele znaczących ról ze światowego repertuaru musicalowego m.in.: Fantyna w " Les Miserables", Lorain w "Drakuli", Kathy w "Wichrowych Wzgórzach", Fiona w "Shreku", Wdowa w "Zorbie", Anita w " West Side Story". Jest laureatką Grand Prix na pierwszym Festiwalu im. Anny German w Zielonej Górze i zdobywczynią wielu wyróżnień na festiwalach piosenek. Jest corocznym gościem moskiewskich koncertów  w ramach projektu "Имена на все времена" i Festiwalu Romansu Polsko-Rosyjskiego w Legnicy. Aktorka od szeregu lat prezentuje, w kraju i zagranicą, autorski recital poświęcony twórczości Anny German -"Wędrująca Eurydyka"- z towarzyszeniem legendarnego, trójmiejskiego big-bandu RAMA111. Koncertowa wersja tego spektaklu została również wydana na płycie o tym samym tytule. 

Zbigniew Kosmalski - muzyk, pianista, akompaniator do dziś związany z Teatrem Muzycznym w Gdyni i ze Studium Wokalno-Aktorskim im. Danuty Baduszkowej w Gdyni.  Współpracuje też z Akademią Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Akompaniuje przyszłym adeptom sztuki aktorskiej i wokalnej. Bierze udział w wielu projektach w Polsce, Europie i na świecie.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Czy wartownia nr 1 na Westerplatte posiadałą kiedyś toaletę?