stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Piosenki Mistrza Jeremiego Przybory

Piotr Kosewski zaprasza na wyjątkowy koncert z piosenkami założyciela legendarnego Kabaretu Starszych Panów - poety piosenki, Mistrza słowa - Jeremiego Przybory. Podczas koncertu będzie można usłyszeć kabaretowe hity takie jak "Już kąpiesz się nie dla mnie", czy "Taka gmina" oraz mniej znane utwory. Przeniesiemy się do świata pełnego absurdu, inteligentnego żartu i wyjątkowego humoru, Akompaniować będzie Anna Rocławska-Musiałczyk.

Piotr Kosewski - aktor, wokalista, reżyser, producent, absolwent Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Laureat wielu konkursów piosenki, otrzymał m.in. Grand Prix i I miejsce na Festiwalu Piosenki Aktorskiej Reflektor, I miejsce na Festiwalu Wojciecha Młynarskiego. Współpracował z wieloma trójmiejskimi instytucjami, m.in. z Teatrem na Plaży (m.in. spektakle muzyczne "Balladyna '68", "Medea, moja sympatia", "Gołoledź"), Opera Bałtycka (m.in. spektakle edukacyjne "Ściąga z opery"), Fundacja Róbmy swoje dla Kultury (spektakl "Brel/Młynarski"). Występował gościnnie również Moskiewskim Teatrze Musicalowym. W roku 2020 wydał album z piosenkami J. Przybory - "Piosenki na depresję". Jest pomysłodawcą i Dyrektorem Artystycznym Festiwalu Twórczości Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego.

poezja śpiewana - koncerty w Trójmieście


Anna Rocławska-Musiałczyk - pianistka, kompozytorka, aranżerka, dyrygentka, absolwentka Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Laureatka konkursów kompozytorskich i chóralnych o randze międzynarodowej oraz ogólnopolskiej, Uczestniczyła w wielu kursach mistrzowskich z zakresu kameralistyki, dyrygentury i kompozycji. Współtworzy i jest zarazem członkinią Zespołu Wokalnego Art'n'Voices. Jako pianistka specjalizuje się w muzyce kameralnej, współpracuje z artystami scen muzycznych i teatralnych w Polsce, komponuje i aranżuje muzykę do spektakli (m.in. "Moralność Pani Dulskiej"; "Ząb-zupa-dąb", "Matka", "Opowieść Wigilijna") oraz słuchowisk radiowych ("Fashion Victim" Teatr Polskiego Radia). Jest laureatką Nagrody Remusa przyznawaną za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury. Na co dzień pracuje w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz w Zespole Szkół Muzycznych w Gdańsku.

bilety dostępne na kupbilecik.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Która spośród oper, prezentowanych w ostatnich latach w Gdańsku, pokazana została premierowo w 1950 roku i jest uważana za początek działalności Opery Bałtyckiej?

 

Najczęściej czytane