stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Pieśni Wszechświata

Pieśni Wszechświata to w pełni autorski projekt, łączący sztuki wizualne z liryką i muzyką, będący efektem wieloletniej pracy z umysłem, eksploracji podświadomości oraz mistycznych doznań autorki.

Skłaniające do refleksji teksty, pełne głębokich przemyśleń oraz metafor, dotyczą w głównej mierze tematów takich jak miłość i śmierć. Oniryczny charakter spektaklu , wprowadzić może widza w lekko hipnotyczny stan a wizualna strona, składająca się z serii abstrakcyjnych fotografii z cyklu "Światłem Malowane", zapewni niebywałe doznania estetyczne.

Opowieść wielowątkowa, poruszająca zagadnienia egzystencji w oparciu o filozofie starożytnych mędrców, wyśpiewana w wielu językach, również i archaicznych, przypomina transmigrację duszy i przeprawę przez zaświaty.

Motyw przewodni sztuki, to zrozumienie i pogodzenie przeciwności dualnej rzeczywistości, oraz wzniesienie się ponad podziały a dokonująca się transformacja, finalnie ma doprowadzić do podwyższenia poziomu świadomości.

Anna Patrini - artystka interdyscyplinarna, tworząca głównie w takich dziedzinach jak: muzyka, poezja, fotografia, kostiumografia, zajmująca się przy tym szeroko pojętym rozwojem duchowym. Absolwentka Sopockiej Szkoły Fotografii, jednocześnie adeptka Reiki oraz uczennica tybetańskich mistrzów medytacji. Wokalistka, autorka tekstów, aranżacji muzycznych oraz wizualizacji duetu Skinny Patrini, który współtworzyła w latach 2005-2012, koncertując w całej Europie oraz reprezentując polską scenę klubową na EXPO w Szanghaju w 2010 roku. Nagrania z jej udziałem znalazły się na ścieżkach dźwiękowych popularnych polskich filmów fabularnych, takich jak "Galerianki", "Bejbi Blues", a także "Lokator" produkcji francuskiej, dzięki czemu jej głos pobrzmiewał w salach kinowych na całym świecie, podczas prezentacji wyż.wym. filmów na festiwalach filmowych m.in. w Berlinie, Toronto i Cannes. Obok twórczości artystycznej zajmuje się terapią dźwiękiem, stosując w swej pracy mantry i misy tybetańskie, współpracuje ze szkołami jogi w kraju i za granicą. Miłośniczka sztuki i przyrody, wielbicielka podróży i poznawania świata, badanie tego, co nieznane.

Facebook: https://www.facebook.com/annapatriniofficial
Youtube: https://www.youtube.com/user/annapatrini
Soundcloud: https://soundcloud.com/annapatrini
Bandcamp: https://annapatrini.bandcamp.com/
Instagram: https://www.instagram.com/annapatrini/

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł
Bilety dostępne na stronie: www.teatrnaplazy.interticket.pl

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Który słynny polski reżyser rozpoczynał karierę teatralną w Teatrze Wybrzeże?