stat
Impreza już się odbyła

Pierwsze gesty | warsztaty artystyczne dla dzieci

gru 5

niedziela, godz. 12:00

Gdańsk,
bilety 10 zł

w każdą niedzielę (do 13.02.2022)

Gdańsk,
bilety 25 zł
ulgowy 20 zł
Zapraszamy dzieci, te mniejsze i większe na twórcze spędzanie niedzieli w Gdańskiej Galerii Miejskiej przy wystawie Podzielić przez Pomnożyć.

Będziemy eksperymentować z przestrzenią i kolorem. Będziemy MNOŻYć sytuacje twórcze i DZIELiĆ się pozytywną energią. Na naszych warsztatach znajdą miejsce Ci, którzy lubią zabawy kontemplacyjne i Ci, którzy są wiecznie w ruchu. Rozpoczniemy od wydobycia z siebie energii i poznania się lepiej, od zabaw z przestrzenią, głosem, ciałem. Stworzymy artystyczne talizmany i dowiemy się kto "wyprowadzał" swoje dzieło na spacer. Podczas warsztatów, inspirując się pracami Andre Cadere stworzymy rzeźby - obiekty  i postaramy się znaleźć dla nich miejsce w przestrzeni miejskiej. Zainspirowani sztuką poczty (mail artem) stworzymy kolażowe, poetyckie kartki pocztowe.

Miejsce: Pracowania Artystyczna GGM, ul. ul. Grobla I 1/2 (w budynku Gdańskiej Galerii Güntera Grassa)
Termin: 19.02, godz. 12.00 - 14.00
Uczestnicy: dzieci w wieku 6-12 lat
Prowadząca: Marta Karalus
Zapisy: mkaralus@ggm.gda.pl lub pod nr tel. 530 788 977


---
Warsztaty są realizowane w ramach nowego cyklu edukacyjnego Gdańskiej Galerii Miejskiej: Sztorm Sztuk. Chcielibyśmy pokazać sztukę w sposób radosny, absurdalny, przekorny. Na warsztatach będziemy eksperymentować, zadawać pytania, budować, burzyć, używać pięciu i więcej zmysłów, stawać się na chwilę artystami. Będziemy uczyć się od artystów i siebie nawzajem. Stworzymy przestrzeń do beztroskiej nauki i wnikliwej zabawy. Zaczerpniemy garściami z dobrodziejstw sztuki współczesnej z jej otwartością na wszelkie formy ekspresji i nieograniczoną pojemnością

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Z jakiej okazji w 2018 roku harcerze otrzymali od prezydenta symboliczne klucze do Gdańska?