stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Piątek Sztuka online - kreatywne warsztaty dla dzieci

Piątek Sztuka online to cykl warsztatów edukacyjnych CSW ŁAŹNIA, powstały z myślą o najmłodszych odbiorcach sztuki współczesnej dzieciach i młodzieży.

sty 31

poniedziałek, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
mar 14

poniedziałek, godz. 17:30 - 20:00

Gdańsk,
bilety 45 zł
Comiesięczne spotkania z prowadzącymi oraz zaproszonymi artystami to przede wszystkim dawka świeżych pomysłów na twórcze spędzenie wolnego czasu z dzieckiem. Pomysłowe warsztaty plastyczno-ruchowe pobudzą chęć twórczej ekspresji u dzieci, wypełniając momenty domowej izolacji kreatywną zabawą!

Warsztaty z cyklu Piątek Sztuka będą publikowane w piątki (05.02, 26.02, 26.03, 30.04, 28.05, 25.06, 24.09, 29.10, 26.11, 24.12), o godz. 12.00, w mediach społecznościowych CSW ŁAŹNIA:
strona internetowa
edukacyjny Facebook


Nie musisz posiadać profesjonalnych narzędzi plastycznych w domu. Niespotykane dzieła można stworzyć za pomocą najzwyklejszych, podstawowych przyrządów plastycznych lub przedmiotów znalezionych w domu.

Dostępne warsztaty online uzupełnione są o napisy oraz audiodeskrypcję.

Warsztaty realizowane w zakresie zadania "Dolne Miasto. W Centrum" w ramach kontynuacji projektu "Rewitalizacja Dolnego Miasta w Gdańsku".

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Nowa scena Teatru Wybrzeże nazywa się:

 

Najczęściej czytane