stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Perły: Kościoły w Śródmieściu Gdyni do roku 1989.

Zapraszamy miłośników architektury, a w szczególności studentów kierunków historyczno-artystycznych, na cykl wykładów "Perły", który ukaże gdyńską architekturę z niemodernistycznej strony. Istotą warsztatów będzie poznanie dwóch dróg. Jedna z nich doprowadziła do wykształcenia się modernizmu w Gdyni, natomiast druga prowadziła architekturę od czasów powojennych po czasy dzisiejsze.

Wykład otwierający nasz cykl "Perły" skupi się na skomplikowanym temacie kościołów wybudowanych przed 1989 rokiem w Śródmieściu Gdyni. Wykład poprowadzi wybitna specjalistka w zakresie powojennej architektury Gdyni - Agata Abramowicz.

Aby wziąć udział w wydarzeniu Muzeum Miasta Gdyni, zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, należy poczynić trzy kroki:
- Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. Formularze zapisów dostępne będą pod wydarzeniami na stronie muzeumgdynia.pl/wydarzenie
- Przed wzięciem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Miasta Gdyni prosimy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem dostępnym pod linkiem .
- Przed wejściem do Muzeum Miasta Gdyni na wydarzenia należy wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia uczestnika dostępne pod linkiem
- W przypadku innych obostrzeń są one wymienione w opisie wydarzeń.
- Wszystkie wydarzenia posiadają ograniczoną liczbę odbiorców z powodów bezpieczeństwa.

Informacja o biletach

obowiązują zapisy

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jednym z najcenniejszych eksponatów Muzeum Narodowego w Gdańsku jest srebrna ozdoba z XIII w., której podstawę stanowi...?