stat
Impreza już się odbyła

Performance online Rozluźnienie

  • piątek, 16 kwietnia, godz. 19:00
  • Lokalizacja
    Online
    Organizator: Plama
  • Bilety
    wstęp wolny

Plama GAK i Winda GAK zapraszają na premierę performance Rozluźnienie". Będzie to spotkanie trójki artystów: tancerki i choreografki Katarzyny Chmielewskiej, muzyka Radosława Dudy oraz artysty sztuk audiowizualnych Radosława Deruby - VJ DERUBA.

paź 22-23

piątek - sobota

Gdańsk,
Wstęp wolny
lis 18

czwartek, godz. 20:00

bilety 55 zł
Rozluźnienie" jest kontynuacją akcji performatywnej "Napięcie", której premiera odbyła się w Plamie GAK 21 stycznia 2021 r.

Artyści postanowili ponownie się spotkać i odnieść do obecnej rzeczywistości pandemicznej, w której zależności międzyludzkie są często trudne i napięte. Roczna separacja społeczna wyzwoliła w twórcach chęć stworzenia performance, jako lekarstwa na otaczającą rzeczywistość. To pewien rodzaj mantry artystycznej, który pozwoli choć na chwile oderwać się, rozluźnić poprzez obcowanie ze sztuką.
W trakcie performance twórcy będą wzajemnie na siebie oddziaływać w sposób konkretny i bezpośredni. Scenografią wizualną będzie instalacja generatywna, dzięki której ruch sceniczny w czasie rzeczywistym przekłada się na to co widzimy na ekranie.

Czy te wzajemne zależności, przenikanie się obrazu, dźwięku i ruchu doprowadzą do ROZLUŹNIENIA?
Przekonamy się o tym już w piątek, 16 kwietnia o g.19 na kanałach Plama GAK i Winda GAK.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Która z instytucji jest posiadaczem największej kolekcji urn związanych z kultem ognia?

 

Najczęściej czytane