Wydarzenie

stat

Pejzaż morski - warsztaty

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
16 września 2017 (sobota)
godzina:
10:00 - 13:00
miejsce:

Skwer Kościuszki  mapa

adres:
Gdynia, skwer Tadeusza Kościuszki
bilety:
17,99 zł

Warsztaty fotografii pejzażowej pomogą Państwu w wyborze tematu, sposobach kadrowania oraz doborze sprzętu wykorzystywanego do tego typu fotografii.Naszym plenerem będą gdyńskie plaże od śródmieścia do plaży w Orłowie. To 3-godzinny spacer, na który powinniśmy zabrać plecak lub wygodną torbę ze sprzętem fotograficznym, odpowiednie obuwie, wodę.

Zabierz ze sobą: aparat, statyw i pamiętaj o naładowaniu baterii

Liczba miejsc ograniczona (w warsztacie może wziąć udział tylko 10 osób). Koszt udziału w warsztacie to: 17,99 zł


W przypadku rezygnacji z warsztatu organizator nie zwraca kosztów uczestnictwa. Prosimy o przemyślenie decyzji związanej z wzięciem udziału w warsztacie.

Jeśli z różnych przyczyn po zapisaniu nie będą Państwo mogli uczestniczyć w fotospacerze, bardzo prosimy o jak najszybszą informację o rezygnacji. Na wolne miejsce zapiszemy osobę z listy rezerwowej.

Prowadzący: Maurycy Śmierzchalski

Dyrektor artystyczny Frames Studium Fotografii w Gdyni. Artysta fotograf, designer, realizator filmowy, specjalista fotografii kreacyjnej i fashion. Od września 2012 wraz z żoną Marzeną Śmierzchalską, realizuje własny projekt - Frames Studium Fotografii - Szkoła Fotografii w Gdyni. Małżeństwo Śmierzchalskich jako edukatorzy oprócz zajęć systemowych dla swoich słuchaczy/słuchaczek organizują i specjalizują się w warsztatach tematycznych z fotografii, które prowadzą dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Kontakt: Sylwia "Nikko" Biernacka Tel: 515 068 873, e-mail: nikko@440km.pl

"Warsztaty odbywają się w ramach projektu Miejskie Lekcje Fotografii organizowanego przez Fundację Machina Fotografika. Partnerem projektu jest Laboratorium Innowacji Społecznych oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni i Studium Fotografii Frames.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Miasta Gdyni."
bilety 40 zł
Kup bilet
Ilustracje morskie - warsztaty fotograficzne
cze 23

sobota, godz. 12:00 - 16:00

Wstęp wolny
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij