stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Paulina Wilk - spotkanie autorskie

Muzeum Emigracji w Gdyni zaprasza na spotkanie z Pauliną Wilk, reporterką, autorką książki "Pojutrze. O miastach przyszłości".

W swojej nowej publikacji reporterka opisuje fenomen nowoczesnych, rozwijających się wciąż metropolii, w których przeszłość spotyka się z przyszłością.

Książka "Pojutrze. O miastach przyszłości" to zbiór reportaży o dziewięciu miastach na świecie, które autorka przedstawia z perspektywy ich mieszkańców. Poprzez ich historie i własne doświadczenia z podróży, zastanawia się nad przyszłością aglomeracji i rolą ludzi w nich funkcjonujących.

Spotkanie odbędzie się 11 października 2019 o godz. 18:00. Poprowadzi je dr Bartosz Filip z Nadbałtyckiego Centrum Kultury. Wstęp wolny.

"Spotkania z książką" to cykliczne wydarzenia organizowane przez księgarnię Muzeum Emigracji w Gdyni we wnętrzach dawnego Dworca Morskiego. W przyjaznej atmosferze rozmawiamy o wybranych nowościach na rynku wydawniczym, zarówno tych skierowanych do dorosłych, jak i do dzieci. Towarzyszy nam ciepła kawa i herbata. Zapraszamy!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Pomysłodawcą Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA jest...?