stat
Impreza już się odbyła

Paul Phoenix - recital

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Paul Phoenix jest tenorem, zdobywcą nagrody Grammy Award, członkiem zespołu King's Singers (lata 1997-2014) i założycielem instytucji Purple Vocals. Paul Phoenix wystąpi dla publiczności trójmiejskiej w recitalu i będzie to pierwszy koncert w jego wykonaniu w Polsce.

Hanna Banaszak - Recital

maj'20 8

piątek, godz. 19:00

bilety 100 - 125 zł
Kup bilet

Hanna Banaszak - Recital

maj'20 10

niedziela, godz. 19:00

bilety 125 - 145 zł
Kup bilet
Swoją długą karierę w branży muzycznej rozpoczął w roku 1970, gdy przystąpił do chóru przy Katedrze Św. Pawła w Londynie. Występował podczas mszy z okazji Srebrnego Jubileuszu Królowej w roku 1977. Jest także znany ze swojego udziału w nagraniu utworu 'Nunc Dimittis' Burgona, 1979 w adaptacji utworu "Tinker Tailor Soldier Spy", Johna Le Carre 'przez BBC, które uzyskało Złotą Płytę.

W roku 2014 wystąpił z zespołu i założył Purple Vocals, będąc w niej coachem dla zespołów i dyrygentów, prowadząc wykłady na temat technik angażowania publiczności i prowadząc konsultacje w sprawach zatrudniania. Prowadzi działalność na szeroką skalę, jeżdżąc po całym świecie. Między innymi odbył podróż do Kolumbii, gdzie ze znanym zespołem L'Arpeggiata grał rolę Aristea w najnowszej wersji 'Orfeusza', do Chin, gdzie prowadził wykłady i pełnił rolę coacha, do USA, gdzie także pełnił rolę coacha dla Filadelfijskiego Chóru Chłopięcego, i gdzie z Amerykańskim Chórem Festiwalowym śpiewał rolę Evangelisty w 'Pasji Św. Mateusza' J.S. Bacha, pod dyrekcją Craiga Jessopa, odbył podróż do Niemiec, gdzie był solistą w Orchestrze WDR w Filharmonii w Kolonii.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Które miasto było organizatorem głównych europejskich obchodów Europejskiego Dnia Morza w 2011 roku?