Spektakl

Para nr 1

najbliższy spektakl:
25 lutego 2018
godz. 19:00
inne terminy spektakli »
miejsce:

ŻAK Scena Teatralna

adres:
Gdańsk, al. Grunwaldzka 195/197 pokaż na mapie
ceny biletów:
norm. 20 zł , ulg. 10-15 zł
kasy:
58 344-05-73 w. 117
data premiery:
25 lutego 2018
czas trwania:
40 min.

Terminy spektakli

25 lutego 2018 (niedziela) godz. 19:00

norm. 20 zł
ulg. 10-15 zł
Kup bilet

Informacja o biletach

BILETY
20 zł / 15 zł - Karta Do Kultury* / 10 zł - uczniowie*, studenci*, seniorzy / 5 zł - Karta Dużej Rodziny* / 3 zł - Karta Tancerza*

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legityma-cję/ 1 KARTĘ)

Sprzedaż biletów i karnetów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00).
Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 - w.117 / Płatność za bilety i karnety gotówką lub kartą. Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym: tickets.klubzak.com.pl.

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na koncerty, spektakle, PC Dramę należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 10 miejsc na dane przedstawienie.

Liczba biletów w danej puli limitowana. Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Osoby spóźnione na spektakle teatralne nie będą wpuszczane na widownię po rozpoczęciu spektaklu oraz nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Prosimy o punktualne przybycie. Liczba miejsc na spektakle jest ograniczona, miejsca nie są numerowane.
W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć w trakcie koncertów, przedstawień, seansów filmowych i zajęć warsztatowych. Klub Żak zastrzega sobie prawo do zmiany programu.
Trójmiejski Punkt Taneczny
Para nr 1
Katarzyna Gorczyca, Oskar Malinowski

rezydencja/premiera 2018

Perfekcja. Konkurencja. Nagrody. Potrzeba oceny. Potrzeba tortury ciała i myśli. Potrzeba zwycięstwa. Gdy sztuka zaczyna być narzędziem w walce o bycie najlepszym artystą we wszechświecie. Najlepszy tancerz. Najlepsza choreografia. Najlepszy koncept. Najlepsze kostiumy. Najlepszy ja. Gorczyca/ Malinowski wykorzystując swoje konkursowe doświadczenia oraz upodobanie do jazdy figurowej na lodzie, zmierzą się z najlepszą choreografią we wszechświecie.

Choreografia i wykonanie: Katarzyna Gorczyca, Oskar Malinowski
Współpraca artystyczna: Goran Bogdanovski
Muzyka: Kamil Tuszyński
Reżyseria świateł: Maciej Kosteczka
Kostiumy: Marta Wieczorek

Realizacja w ramach 10. Gdańskiego Festiwalu Tańca.

-----

Katarzyna Gorczyca - absolwentka Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu i współzałożycielka grupy LineAct. Współpracuje z reżyserem Brianem Michaelsem, zaś od 2016 roku działa w Teatrze ZAMIAST w Łodzi. Mieszka w Łodzi. Lubi Łódź.

Oskar Malinowski - aktor, tancerz, performer, absolwent Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu, stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne. Aktualnie współpracuje między innymi z Teatrem Ochoty w Warszawie i Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Goran Bogdanovski jest wielokrotnie nagradzanym tancerzem, choreografem i pedagogiem, pracującym z tancerzami na całym świecie od 1989 roku. Przez 25 lat rozwinął swoje metody nauczania w oparciu o solidne badania i praktykę w szerokim spektrum dyscyplin. Wśród nich znajduje się zarówno taniec współczesny jak i sztuki walki, tai chi, Qi Gong, kundalini, kontakt improwizacja i improwizacja teatralna. Doświadczenie artystyczne zdobywał pracując nad własnymi spektaklami jak i we współpracy z ponad 70 choreografami i reżyserami. Po 12 latach pracy jako baletmistrz Opery Narodowej w Ljubljanie założył Fico Ballet. Znany jest z holistycznego podejścia oraz humoru w życiu i na scenie.
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Najczęściej klikane (7 dni)