• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Pan Górski i SPółka - Rozmowa Śmierci z Miłością

W dobie wszechogarniającego popu z jednej strony lub ostrych dźwięków muzyki rockowej z drugiej, Pan Górski i SPółka zaprasza na chwilę wytchnienia i refleksyjnej podróży po świecie poezji i liryki w towarzystwie przyjemnych, czystych akustycznych dźwięków.

gru 6

wtorek, godz. 19.00

bilety 50 zł
Kup bilet
gru 31

sobota, godz. 18.00

bilety 95 zł
Kup bilet
Autorskie kompozycje Sebastiana Górskiego nawiązują do miłości, przemijania, poszukiwania swojego miejsca w świecie, ale również z przymrużeniem oka komentują rzeczywistość. 

pop - koncerty w Trójmieście


Koncerty tria to nie tylko uczta dla miłośników słowa i muzyki, ale przede wszystkim atmosfera spotkania z przyjaciółmi, gdzie zaciera się granica pomiędzy artystą a widownią. Rock'n'rollowcy, tym razem w łagodnym wydaniu na koncertach, potrafią zaskoczyć, wzruszyć i chwycić za serce widownię. Wykonują utwory własne jak również innych artystów jak np.: Kaczmarski, Gintrowski, Awdiejew.
W kwietniu 2019 r. zespół wydał drugą płytę pt. "Rozmowa Śmierci z Miłością"

Członkowie zespołu:
Sebastian Górski - tekściarz, gitarzysta, perkusista, zainspirowany twórczością Jacka Kaczmarskiego. Przez 15 lat był perkusistą szczecińskiego Quo Vadis, dziś gra w zespole Nikt. Tym razem całkowicie skupiony na swojej drugiej stronie, tzn. na tekstach, które postanowiły ujrzeć światło dzienne i przy pomocy przyjaciół zamieniły się w niesamowity, magiczny projekt.
Tomasz Skaya - lider i założyciel Quo Vadis, prawie 30 lat na scenie, basista, wokalista. Na co dzień gra ostrą bezkompromisowa muzykę , jednakże w projekcie Pan Górski i SPółka odsłania swoje liryczne oblicze.

Przemysław Nowak - wirtuoz akordeonu. Na scenie czynnie działa od 20 lat. Założyciel zespołu Rockasta.
 

Opinie

Sprawdź się

Które muzeum w Trójmieście posiada taras z widokiem na Zatokę Gdańską?