• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Pamiętamy o Ks. Janie Kaczkowskim

Wielki post to czas refleksji. W tym przepełnionym zadumą czasie, Polska Filharmonia Kameralna Sopot zaprasza na muzyczne wspomnienie ks. Jana Kaczkowskiego. Ksiądz Jan Kaczkowski był wikariuszem w parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Pucku. Pracował jako katecheta, wykładał bioetykę, jednak wrażliwość społeczna sprawiła, że zawsze angażował się w pomoc chorym i umierającym. Był twórcą i prezesem Puckiego Hospicjum oraz licznych projektów z nim związanych. Uczył jak rozmawiać z nieuleczalnie chorymi, jak prowadzić rozmowę z dziećmi odchodzących rodziców, dopingował by się nie załamywać... by żyć "mimo wszystko".

Zapraszamy na wyjątkowy koncert upamiętniający siódmą rocznicę śmierci ks. Jana Kaczkowskiego. Współorganizatorem Koncertu jest Fundacja im. Ks. Jana Kaczkowskiego. W programie koncertu usłyszymy piosenki z repertuaru Sławy Przybylskiej, Jerzego Połomskiego, Andrzeja Zauchy, Ireny Santor i wielu innych w wykonaniu utalentowanej Agi Brenzak, Tria Artura Jurka oraz Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot pod dyrekcją Wojciecha Rajskiego.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Wykonawcy:
Aga Brenzak - wokal
Wojciech Staroniewicz - saksofon
Artur Jurek - fortepian
Janusz Mackiewicz - kontrabas
Adam Golicki- perkusja

Polska Filharmonia Kameralna Sopot
Wojciech Rajski - dyrygent

Wstęp na koncert jest bezpłatny, możliwy wyłącznie po pobraniu wejściówki dostępnej w punktach stacjonarnych Informacji Turystycznej w Sopocie, na interticket.pl oraz w miarę dostępności miejsc na godzinę przed koncertem. Uwaga ilość miejsc jest ograniczona.

Opinie

Sprawdź się

Pierwotna nazwa dzisiejszego Teatru Miejskiego w Gdyni to...?