• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza odwołana

PC Drama - Srebro

"Srebro" zadaje pytanie o rolę teatru - i jego potencjał społecznej przemiany. Jednak głównym tematem sztuki, boleśnie prawdziwym, jest fatalny stan polskiej psychiatrii: niedofinansowanej, z brakami kadrowymi i skandalicznie przeładowanymi oddziałami szpitalnymi, stawiającej na leczenie farmakologiczne wobec braku możliwości regularnej pracy terapeutycznej z pacjentami.

Czytanie sztuki "Srebro" w reżyserii Kuby Zarzyckiego zaplanowane na 25.04.2022 w ramach projektu PC Drama w Klubie Żak odbędzie się w innym terminie z przyczyn niezależnych od Klubu Żak. Prosimy o zwrot biletów - kontakt: kasa@klubzak.com.pl.

- Choroby psychiczne są najczęstszą przyczyną samobójstw - opowiada Kuba Zubrzycki, autor i reżyser "Srebra". - Tych jest w Polsce ponad 5 tysięcy rocznie, do tego stale rośnie liczba samobójstw wśród młodzieży. Z danych przygotowanych przez Eurostat, Polska zajmuje pod tym względem jedno z niechlubnych czołowych miejsc. W latach 2008-2016 sprzedaż przepisywanych przez lekarzy leków antydepresyjnych zwiększyła się o 30 procent. Tym samym zostaliśmy w końcu zmuszeni do dostrzeżenia depresji jako choroby cywilizacyjnej, a ta zaczęła dotykać ludzi coraz młodszych. Z tych właśnie powodów postanowiłem napisać tekst interwencyjny "Srebro"

SREBRO
Autor i reżyser: Kuba Zubrzycki
Muzyka: Marcin Nenko
Obsada: Michał Jaros, Magdalena Łaszcz, Janek Napieralski, Alicja Wejer

Bilety:
15 zł ulgowe*
20 zł super zniżka* na Kartę do Kultury
25 zł bez zniżek

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  25 zł
 • Bilet ulgowy
  15 - 20 zł
Bilety:
15 zł ulgowe*
20 zł super zniżka* na Kartę do Kultury
25 zł bez zniżek

Bilety ulgowe i zniżkowe są w sprzedaży wyłącznie w kasie Klubu Żak za okazaniem przed zakupem biletu ważnej legitymacji, Karty, Karnetu (1 bilet na 1 legitymację / 1 Kartę / 1 Karnet). Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom oraz emerytom i rencistom za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji. Bilety bez zniżek na koncerty i przedstawienia można nabywać w sklepie internetowym Klubu Żak: tickets.klubzak.com.pl. Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom.
Warunki uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Klub Żak zgodnie z aktualnymi zasadami sanitarnymi, w tym z obowiązującymi limitami.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Studium Wokalno-Aktorskie to: