Wydarzenie

PC Drama: Grochów

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
24 kwietnia 2017 (poniedziałek)
godzina:
19:00
miejsce:

ŻAK Scena Teatralna  mapa

adres:
Gdańsk, al. Grunwaldzka 195/197
organizator:
Klub ŻAK
bilety:
20 zł , ulgowy 15, 10, 5 zł - szczegóły w opisie
PATRONAT

"Grochów" opowiada o nieobecności. Śmierć przyjaciela staje się początkiem mentalnej podróży po wspólnie zwiedzonych światach od warszawskiego Grochowa przez Polskę aż po Adriatyk; podróży, która kończy się w centrum wszechświata, w domu, czyli punkcie wyjścia. To opowieść o powrocie, ale i niemożliwości ucieczki. To opowieść o życiu i śmierci po męsku, bez sentymentu."Grochów"
autor: Andrzej Stasiuk | adaptacja: Marcin Bartnikowski | reżyseria: Łukasz Lewandowski | scenografia: Marcin Bikowski | obsada: Marcin Bartnikowski, Marcin Bikowski (Teatr Malabar Hotel), Łukasz Lewandowski (Teatr Dramatyczny w Warszawie) | rozmowę z twórcami poprowadzi dr Anna Jazgarska

"Grochów" Stasiuka zostanie opowiedziany na trzy głosy; rozpisany na trzech świadków nieistnienia. Opowieści będą towarzyszyć projekcie miejsc akcji, budowane na scenie w trakcie czytania za pomocą teatru plastycznego. Miejsca te swoją namacalnością będą kontrastować z nieobecnością człowieka, który kiedyś je zwiedzał.
Informacja o biletach:
Bilety: 20 zł - normalny, 15 zł - Karta do Kultury, 10 zł - uczniowie, studenci, seniorzy, 5 zł - Karta Dużej Rodziny
* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację/ 1 KARTĘ)

Sprzedaż biletów i karnetów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00).

Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117 / Płatność za bilety i karnety gotówką lub kartą. Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym: tickets.klubzak.com.pl.

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na koncerty, spektakle, PC Dramę należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 10 miejsc na dane przedstawienie.

Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Liczba miejsc na spektakle jest ograniczona, miejsca nie są numerowane. Prosimy o punktualne przybycie.

W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć w trakcie koncertów, przedstawień, seansów filmowych i zajęć warsztatowych - nie dotyczy fotografów akredytowanych . Klub Żak zastrzega sobie prawo do zmiany programu.
PC Drama / Pijani

30 października 2017 (poniedziałek) godz. 19:00 - 22:00

spektakle
bilety 20 zł
ulgowy 10 zł
Kup bilet
Księżniczka na ziarnku grochu - premiera

4 grudnia 2017 (poniedziałek) godz. 18:00

Gdynia,
spektakle
bilety 20 zł
Dodaj zdjęcie

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.