stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

PC DRAMA / Bema pamięci rapsod żałobny

BEMA PAMIĘCI RAPSOD ŻAŁOBNY

autor: Przemysław Wojcieszek | reżyseria: Anna Kerth | wykonanie: Zuzanna Grabowska i Sebastian Konrad | prowadzenie dyskusji: Przemysław Gulda

cze 1-5

poniedziałek - piątek, godz. 20:00

Gdynia, online
Wstęp wolny
www.klubzak.com.pl

Ceny biletów na wydarzenie podane są na końcu tekstu.

Ona i On - współcześni czterdziestolatkowie; wspólne dzieci, kredyt, lata pracy razem w teatrze. Teraz spędzają ze sobą ostatni (?) wieczór, pijąc wino, paląc skręty i słuchając muzyki. To godzina rozstania, pełna intensywnych emocji, wzajemnego przyciągania się i odpychania, poczucia krzywdy i skruchy, nienawiści i ciągle tlącej się miłości.
"Bema pamięci rapsod żałobny" to prapremierowe czytanie kameralnego dramatu Przemysława Wojcieszka, dramatopisarza, scenarzysty, reżysera teatralnego i filmowego, twórcy oryginalnego i niepokornego. W teatrze debiutował głośnym "Made in Poland", jednym z najważniejszych polskich spektakli pierwszej dekady XXI wieku. Ma na swoim koncie m. in. przedstawienia "Cokolwiek się zdarzy, kocham cię", "Darkroom", "Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku", "Królowe Brytanii" oraz filmy "Zabij ich wszystkich", "Głośniej od bomb", "W dół kolorowym wzgórzem", "Doskonałe popołudnie", "Sekret".

Liczba miejsc na spektakle jest ograniczona, miejsca nie są numerowane. Prosimy o punktualne przybycie.

W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć w trakcie koncertów, przedstawień, seansów filmowych i zajęć warsztatowych - nie dotyczy fotografów akredytowanych. Klub Żak zastrzega sobie prawo do zmiany programu.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
  • Bilet ulgowy
    10 zł
20 zł - normalny,
15 zł - Karta do Kultury*,
10 zł - uczniowie, studenci, seniorzy*,
8 zł - Karta Dużej Rodziny*.
* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację/ 1 KARTĘ)

Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom oraz emerytom i rencistom – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji.

Sprzedaż biletów i karnetów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00).
Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117 / Płatność za bilety i karnety gotówką lub kartą.

Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym: tickets.klubzak.com.pl.

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na koncerty, spektakle, PC Dramę należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 10 miejsc na dane przedstawienie.

Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

W ilu językach można wysłuchac opowieści o historii Katowni, siedzibie Muzeum Bursztynu w Gdańsku?