• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Otwarte warsztaty improwizacji teatralne

Zapraszamy na otwarte warsztaty improwizacji teatralnej dla początkujących! Od zawsze marzyłeś o aktorstwie i występowaniu na scenie? Może uwielbiasz rozśmieszać ludzi? A może po prostu chcesz się zrelaksować po ciężkim tygodniu pracy? Przyjdź na warsztaty i poznaj szalony świat impro!

4 czerwca - 27 lipca 2024, godz. 16:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
A czym w ogóle jest improwizacja teatralna? To sztuka tworzenia scen, historii a nawet całych spektakli na żywo, bez korzystania ze scenariusza. Wszystko odbywa się spontanicznie, tu i teraz. Dzięki temu wszystko jest nieprzewidywalne i jednocześnie bardzo komediowe
Podczas otwartego warsztatu poznasz ćwiczenia i rozgrzewki improwizowane, dowiesz się jak ćwiczy się coś, co powstaje spontanicznie, a przede wszystkim przyjemnie spędzisz czas!

UWAGA! Jeśli spodobają ci się zajęcia, istnieje możliwość kontynuacji w postaci kursu. Więcej informacji na miejscu oraz w wydarzeniu na Facebooku

Warsztaty poprowadzi Tadek Jaśkiewicz

Tadek od ponad 13 lat związany jest ze światem improwizacji. Od 9 lat regularnie występuje na scenie, obecnie w Teatrze Improwizacji Pro Forma. Organizator wielu spektakli i projektów impro w Trójmieście. Szkolił się u trenerów zarówno z Polski, jak i z zagranicy.
Organizatorem kursu jest Fundacja Z Głowy.

Opinie

Sprawdź się

Jaki tytuł nosi wystawa ERGO Hestii w Muzeum Narodowym w Warszawie?