stat
Impreza już się odbyła

Otwarta pracownia krawiecka

Otwarta pracownia krawiecka to kreatywny kocioł, w którym każdy może dorzucić coś od siebie.

wrz 7-8

wtorek - środa, godz. 17:00 - 20:00

bilety 500 zł
Masz niedokończone projekty, które swoje już odleżały, ale nie masz motywacji lub sprzętu, aby je ukończyć? Chcesz poplotkować o krawieckich nowinkach i poznać twórczą społeczność Trójmiasta? Masz maszynę po babci, ale nie wiesz jak się do niej zabrać? Chcesz zerknąć do wykrojów, które mamy na stanie i odrysować coś dla siebie? Chcesz w miłej atmosferze, z dala od domowych obowiązków, poszyć w gronie szyciomaniaczek i szyciomaniaków? Masz nietrafione materiały, dodatki lub wykroje, które chciałabyś/chciałbyś odsprzedać? Masz cięższy projekt, do którego potrzebujesz użyć mocnej maszyny?
Potrzebujesz użyć nitownicy? Potrzebujesz większego stołu i ostrych nożyc do wycięcia materiałów Jeśli odpowiedź na choćby jedno z powyższych pytań jest twierdząca - zapraszamy na Otwartą pracownię krawiecką!

Co ważne: na pracowni nie ma jednego słusznego przewodnika-nauczyciela, każdy może doradzać i pomagać. Otwartą pracownię krawiecką koordynuje Ewa Dettlaff - założycielka projektu ja tu tylko szyję.

Pracownia trwa 4 godziny i nie ma wyraźnego początku i końca. Jeśli masz wolną tylko godzinę - nadal zapraszamy. Od Ciebie zależy ile czasu chcesz z nami spędzić.

Rejestrację otwieramy 21.02.2020 (piątek), o godzinie 8:30! Wydarzenie realizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Gdynia.

Informacja o biletach

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Statek S/S Sołdek był: