• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Oprowadzenie po wystawie Przeprowadzki dla rodzin z dziećmi w ramach Gdynia Design Days

sie 18-21

czwartek - niedziela, godz. 11:00 - 22:00

Sopot
Wstęp wolny
Kultowy nadbałtycki Festiwal Gdynia Design Days już wystartował. Jedną z atrakcji podczas tegorocznej edycji festiwalu jest oprowadzenie uczestników po naszej familijnej wystawie Przeprowadzki z jej kuratorką Katarzyną Witt.

Podczas wspólnego spotkania najmłodszym zaproponujemy angażujące i zabawne zadanie, a z dorosłymi porozmawiamy o procesie jej powstawania. To bezpłatne wydarzenie odbędzie się 8 lipca o godzinie 13:00. Skierowane jest dla rodzin z dziećmi w wieku od 7 do 11 lat.
Zapisy na wydarzenie mailem pod adresem: warsztaty@muzeumemigracji.pl.

Wystawa Przeprowadzki to międzypokoleniowa przygoda, której bohaterami są: Franek, który z rodzicami przeprowadza się do nowego miejsca oraz mieszkająca w Polsce z rodziną ukraińska dziewczynka Olena. To dzięki ich przyjaźni zobaczysz zmieniający się świat oczami dziecka. Ta wystawa powstała z udziałem dzieci i to one miały wpływ na jej finalny kształt. Dlatego podczas zwiedzania poczujesz się jakbyś był częścią opowieści, którą się słucha, ogląda i wypełnia działaniem.

Hasłem tegorocznego Festiwalu Gdynia Design Days jest Współmorze. Jest nam ono szczególnie bliskie nie tylko ze względu na nasze położenie. Bałtyk od zawsze kształtował życie mieszkańców Pomorza. Wydarzenie będzie swoistym powrotem do korzeni i szansą do refleksji nad morska siłą natury. Dzięki Gdynia Design Days, dowiemy się, jakie znaczenie ma dla nas morze i co zrobić, aby o nie zadbać. Zachęcamy do zapoznania się z ideą GDD oraz innymi wydarzeniami, wchodzącymi w skład kalendarza imprezy, która potrwa od 2 do 10 lipca 2022. Więcej informacji na temat festiwalu można odnaleźć pod linkiem: https://www.gdyniadesigndays.eu/o-festiwalu.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Gdzie odbył się pierwszy powojenny festiwal jazzowy?