stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Oprowadzanie po module "Pod znakiem Solidarności"

Wydarzenie w ramach

6 września zapraszamy na otwarcie nowego modułu zmiennego na wystawie stałej Gdynia dzieło otwarte poświęconemu rocznicy porozumień sierpniowych. Po module zmiennym Pod znakiem Solidarności. Gdyński Sierpień'80 oraz wystawie stałej. Oprowadza Dariusz Małszycki. Będzie to okazja aby spojrzeć na kluczowe dla ostatnich dziesięcioleci wydarzenia z perspektywy miasta z morza i marzeń.

lip 25

niedziela, godz. 14:00

bilety 10 zł
ulgowy 5 zł

15 lipca - 9 sierpnia 2021

Gdynia, ul. Zawiszy Czarnego
Wstęp wolny
UWAGA! Aby wziąć udział w wydarzeniu Muzeum Miasta Gdyni, zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, należy poczynić trzy kroki:

- Wypełnić formularz dostępny na stronie:
https://www.muzeumgdynia.pl/wydarzenie/oprowadzanie-po-wystawie-stalej-oraz-po-module-pod-znakiem-solidarnosci-gdynski-sierpien80/

- Przed wzięciem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Miasta Gdyni prosimy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem dostępnym pod linkiem https://tinyurl.com/y6mz6tt2.

- Przed wejściem do Muzeum Miasta Gdyni na wydarzenia należy wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia uczestnika dostępne pod linkiem https://tinyurl.com/y3dyfjq3.

- W przypadku innych obostrzeń są one wymienione w opisie wydarzeń.

- Wszystkie wydarzenia posiadają ograniczoną liczbę odbiorców z powodów bezpieczeństwa.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Autorką cyklu o "Kici Koci" jest?