• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Oprowadzanie po familijnej wystawie "Przeprowadzki" w polskim języku migowym

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne oprowadzanie po wystawie czasowej Przeprowadzki w Polskim Języku Migowym (PJM) z przewodniczką Joanną Olejnik*. 

paź 7

piątek, godz. 19:00 - 21:30

bilety 16 zł
paź 10-13

poniedziałek - czwartek, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Wystawa Przeprowadzki to niepowtarzalna, międzypokoleniowa przygoda. Jej bohaterami są: Franek, który przeprowadza się z rodzicami do nowego miejsca oraz ukraińska dziewczynka Olena, mieszkająca w Polsce z rodziną. To dzięki ich przyjaźni młodzi odkrywcy i ich opiekunowie zobaczą zmieniający się świat oczami dziecka. Ta wystawa powstała z udziałem dzieci i to one miały wpływ na jej finalny kształt. Dlatego podczas zwiedzania można poczuć się częścią opowieści o zjawisku migracji, której doświadcza się na wiele sposobów! 

Chętnych prosimy o wysłanie maila na adres: m.otrebska@muzeumemigracji.pl. Zbiórka przy kasie Muzeum, w holu Dworca Morskiego.

Więcej informacji na temat wystawy na naszej stronie internetowej: https://polska1.pl/przeprowadzki-wystawa-czasowa/  

*Joanna Olejnik absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Przyrodniczo Humanistycznego w Siedlcach oraz na Wydziale Psychologicznym Uniwersytetu SWPS w Sopocie. Wychowawczyni dzieci i młodzieży g/Głuchej w Ośrodku dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Wejherowie. Aktywistka na rzecz g/Głuchych, członkini Rady Głuchych. Współpracuje z trójmiejskimi instytucjami, oprowadzając w PJM. Mieszka w Wejherowie.

Opinie

Sprawdź się

Organizatorem Festiwalu Polskich Sztuk Współczesnych R@Port jest: