• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Opera? Si!

Opera da Camera di Roma - La Traviata (1 opinia)

Opera da Camera di Roma zaprasza Państwa na wyjątkową, europejską trasę opery Giuseppe Verdiego: "La Traviata", w ekskluzywnym, kameralnym wydaniu.

W rolach głównych zaprezentują się niezwykle utalentowani śpiewacy, na co dzień współpracujący z Rzymską Operą Kameralną: Emilia Diakopoulou, Noemi Umani, Emanuel Bussaglia, Adriano Gentili i Maurizio Zanchetti.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Tegoroczne koncerty operowe zagoszczą w niecodziennych wnętrzach, charakteryzujących się nieprawdopodobną akustyką i klimatem. W tych niezwykłych lokalizacjach zachwycająco wybrzmi włoskie, emocjonalne bel canto przy akompaniamencie orkiestry kameralnej. Występ uświetnią stroje z epoki, dzięki którym przeniesiemy się w atmosferę XIX-wiecznego Paryża.

Wyjątkowa opera Verdiego w 3 aktach, będąca realistyczną i współczesną historią miłości, uważana jest dziś za jego najdoskonalsze i absolutnie nowatorskie dzieło. Jedyne takie w bogatym dorobku kompozytora.

Nastrojowa muzyka, przepiękne liryczne arie oraz wartościowe literacko libretto, doskonale wyrażają rozterki bohaterów i do dziś cieszą się niesłabnącym powodzeniem u publiczności teatrów i scen operowych świata.

To będzie z pewnością niezapomniany wieczór!

Przeczytaj także

Opinie (1)

 • To będzie z pewnością niezapomniany wieczór!

  Oj był ale nic dobrego nie mogę napisać. Może oprócz pięknych głosów śpiewaków.
  Bilety zakupione w regularnej cenie 115zł od osoby (najwyższa kwota) a po przyjściu na miejsce okazuje się, że nie mamy miejsc. Organizacja na bardzo niskim poziomie. Konferansjer, który myli się podczas odczytywania opisów aktów, scenografia składająca się z 3 krzeseł oraz stolika. Współczesne stroje, nie wspominając już o braku jednego śpiewaka operowego. W opisie było ich 5 a w rzeczywistości wystąpiło 4. Oczywiście ani słowa na temat tego, że opera została okrojona. Nie polecam, występuję z reklamacją.

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Hans Castorp, bohater jednej z książek Pawła Huelle, został "pożyczony" z powieści...