stat
Impreza już się odbyła

Opera Tu!Tu! Marzenie Św. Mikołaja

OPERA Tu!Tu! to propozycja dla najmłodszych melomanów i ich rodziców. Razem z głównymi bohaterami - rodzeństwem Giovannim i Giuliettą - dzieci będą odkrywać operę od podstaw i uczestniczyć w zadaniach proponowanych przez naszych artystów.

Giovanni i Giulietta po raz kolejny powracają do Opery, by spotkać tam samego Świętego Mikołaja!

Spektaklom o godzinach 11.00 i 13.00 towarzyszyć będą warsztaty gwiazdkowe dla rodzin w godzinach 10.00-16.00. Nasi najmłodsi widzowie będą mogli spotkać się z Świętym Mikołajem, wziąć udział w dekorowaniu pierników, zajęciach charakteryzacji teatralnej, prezentacji uczestników Operowych zajęć edukacyjnych - Tanecznej Paczki i Operowego Chóru Dziecięcego a także w zajęciach plastycznych-postaramy się skleić najdłuższy łańcuch na naszą operową choinkę!

Odkryjmy wspólnie marzenie Świętego Mikołaja!

Warsztaty będziemy prowadzić we współpracy z:Gdańską Spółdzielnią Socjalną, Stowarzyszeniem Przedsiębiorczości i Rehabilitacji,Piekarnią Cukiernią Pellowski, Pracownią Koty na Płoty, Bajkami Baletowymi.

Warsztaty Gwiazdkowe odbywać się będą w foyer Opery, udział jest bezpłatny, wejście na podstawie biletu na jeden z grudniowych spektakli Opera Tu! Tu!

---
Spotkanie w formie spektaklu gwarantuje dzieciom spędzenie wolnego czasu w atrakcyjny sposób, zaś dorosłym możliwość towarzyszenia w zaczarowanym świecie tańca, śpiewu i muzyki. Każdy odcinek naszego przedstawienia to okazja do poznania innego operowego zagadnienia i znalezienia odpowiedzi na pytania: Czy w operze zawsze się tylko śpiewa? Jak gra się na nietypowych instrumentach?

Uwaga: Bilet rodzinny 2+2 (min. 2 dzieci) w łącznej cenie 50 złotych, do zakupu w kasie Opery Bałtyckiej.

W spektaklu OPERA Tu!Tu! występują artyści Opery Bałtyckiej w Gdańsku.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
Uwaga: Bilet rodzinny 2+2 (min. 2 dzieci) w łącznej cenie 50 złotych, do zakupu w kasie Opery Bałtyckiej.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Do czego wykorzystywano w XI wieku wieżę obecnego Muzeum Archeologicznego w Gdańsku?