Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

OndeOceane

teatr uliczny
w ramach wydarzenia:
XIII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA
ocena:
5.0 / 5 (4 głosy)
5.0
Spheric E-motion, Niemcy/Francja
OndeOceane
pol. "Sen syren"

Przezroczyste kule objawiają się ponad rzeczywistością ślizgając się po wodzie jak łabędź zjawiający się w waszym śnie. Postaci igrają z równowagą i niestabilnością swojej kulistej przestrzeni, dryfując w swoim w świecie, chcą się do was zbliżyć, wejść z wami w kontakt. Jak żeglarz z syreną, zakładnicy swoich kul zostawiają was w świecie wyobraźni, który staje się rzeczywistością.

Przedstawienie "OndeOceane" z udziałem dwóch tancerek rozgrywać będzie się na wodzie, na opływie Motławy. Tancerki będą poruszać się w ponad dwumetrowych przezroczystych kulach. "Onde Oceane" poprzez taniec i akrobacje w poetycki sposób przedstawia krąg życia. To zmysłowa metafora żywych kolorów i zachwycający efekt wizualny.

o teatrze:
Spheric E-motion to międzynarodowa grupa profesjonalnie i wszechstronnie wyszkolonych wykonawców. Ich domeną są kreacje akrobatyczne i taneczne. Dyrektorem artystycznym jest artystka pochodząca z Francji, a obecnie mieszkająca w Berlinie - Emilie Bajard. W Paryżu była ona uczennicą słynnego mima Marcela Marceau. Obecnie może poszczycić się trzynastoletnim doświadczeniem w występowaniu i pracy z różnymi grupami teatralnymi, w tym także ze słynną grupą Urban-Sax. Od sześciu lat jest także choreografem przedstawień typu fire-dance, a także główną tancerką w Spheric E-motion.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Pod patronatem

Nadchodzące premiery