Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów
Spheric E-motion, Niemcy/Francja
OndeOceane
pol. "Sen syren"

Przezroczyste kule objawiają się ponad rzeczywistością ślizgając się po wodzie jak łabędź zjawiający się w waszym śnie. Postaci igrają z równowagą i niestabilnością swojej kulistej przestrzeni, dryfując w swoim w świecie, chcą się do was zbliżyć, wejść z wami w kontakt. Jak żeglarz z syreną, zakładnicy swoich kul zostawiają was w świecie wyobraźni, który staje się rzeczywistością.

Przedstawienie "OndeOceane" z udziałem dwóch tancerek rozgrywać będzie się na wodzie, na opływie Motławy. Tancerki będą poruszać się w ponad dwumetrowych przezroczystych kulach. "Onde Oceane" poprzez taniec i akrobacje w poetycki sposób przedstawia krąg życia. To zmysłowa metafora żywych kolorów i zachwycający efekt wizualny.

o teatrze:
Spheric E-motion to międzynarodowa grupa profesjonalnie i wszechstronnie wyszkolonych wykonawców. Ich domeną są kreacje akrobatyczne i taneczne. Dyrektorem artystycznym jest artystka pochodząca z Francji, a obecnie mieszkająca w Berlinie - Emilie Bajard. W Paryżu była ona uczennicą słynnego mima Marcela Marceau. Obecnie może poszczycić się trzynastoletnim doświadczeniem w występowaniu i pracy z różnymi grupami teatralnymi, w tym także ze słynną grupą Urban-Sax. Od sześciu lat jest także choreografem przedstawień typu fire-dance, a także główną tancerką w Spheric E-motion.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery