stat
Impreza już się odbyła

Olivia Art - wernisaż Julii Biały

Zapraszamy na dziewiątą wystawę naszego cyklu Olivia Art. Tym razem prezentujemy dzieła Julii Biały.

Julia Biały - to 21-letnia artystka z Gdyni, studentka trzeciego roku Hair, Make-up & Prosthetics for Performance w London College of Fashion. Twórczyni koncentruje się na relacjach; współpracując z innymi praktykami oraz realizując własne projekty, eksploruje związki między ludzkim umysłem a ciałem.

Fascynują ją kształty, kolory i faktury; inspiruje mityczny świat oraz szeroka gama artystów od Alexandra McQueena, Hieronymusa Boscha, Davida Downtona, po Maynarda Jamesa Keenana. Julia Biały czerpie z historii sztuki, mody, teatru, filmu. Od 10 lat wystawia i sprzedaje swoje niezwykłe prace.
Doświadczenie charakteryzatorskie zdobywała m.in. za kulisami Teatru Komedii Valldal (pracując jako aktorka oraz wizażystka), na planach filmowych Blasterio Films, London Film School i Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Jej prace zwyciężały w wielu konkursach artystycznych, prezentowane były na wystawach poświęconych lokalnej historii i kulturze, jak Moja wizja modernizmu w Gdyni (2014) czy Moda na naszą historię BRENT (2021). Były także publikowane w magazynach modowych (Feroce Magazine, Mob Journal).

Jak to z wernisażami bywa, Gościom wydarzenia towarzyszyć będzie doskonała muzyka na żywo, w wykonaniu Magdy Gabriel & Patryk Listewnik.

Duet zaprezentuje szeroki repertuar akustycznych aranżacji znanych utworów, z gatunków takich jak rock, pop, czy blues. Spokojny vibe kompozycji Patryka i Magdy, odpręża, a klasyczne kawałki w energicznych aranżacjach nie pozwalają ustać w miejscu.

Patryk Listewnik - polski gitarzysta, kompozytor. Specjalizuje się w brzmieniu akustycznym. W poniedziałkowy wieczór wystąpi w duecie z Magdą Gabriel - wokalistką o nietuzinkowych umiejętnościach wokalnych.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Na podstawie jakiej książki nakręcono film, w którym w głównych rolach wystąpili Magdalena Cielecka i Paweł Deląg?

 

Najczęściej czytane