• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Okruchy spojrzeń

recital
kasy:
58 661-60-00, 58 785-59-00
wystawia:
Teatr Muzyczny
9.4
7 ocen
Okruchy spojrzeń

Koncert przeniesie widzów w literacko-muzyczny świat kobiet. Wrażliwość poezji Teresy Ferenc w interpretacji wokalnej Katarzyny Kurdej to ekscytująca mieszanka emocji i subtelności. Recital "Okruchy spojrzeń" to opowieść o miłości, macierzyństwie, czasem i o cierpieniu, nadziei i akceptacji upływającego czasu. Muzyka Piotra Mani niekiedy delikatna, innym razem zadziorna i niepokojąca dopełni tą niezwykła opowieść i poprowadzi publiczność przez kobiece życie.

W koncercie wystąpią:
Katarzyna Kurdej - wokal
Piotr Mania - fortepian
Adam Żuchowski - kontrabas
Jacek Stromski- perkusja, instrumenty perkusyjne
Krzysztof Wojciechowski - instrumenty klawiszowe, perkusyjne, duduk
Dorota Białkowska, Karolina Merda, Karolina Trębacz - chórek

Teresa Ferenc - wybitna polska poetka, dama polskiej literatury, która od 1975 roku mieszka w Sopocie, nagradzana wieloma nagrodami literackimi, jej utwory ukazywały się w wielu publikacjach w kraju i za granicą. Przedstawia nurt poezji kobiecej, uwrażliwionej, lirycznej. Jej świat poetycki zdeterminowany jest przez dwa żywioły: tajemnicę cierpienia i tajemnicę pogody. Pamięć tragedii dzieciństwa i kontemplacja trwającego w zachwyconym spojrzeniu poetki życia składają się na jedyną w swoim rodzaju wizję rzeczywistości. To poetka związana z życiem węzłem krwi i węzłem miłosnej tajemnicy.

Recenzja Trojmiasto.pl

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery