stat

Odszukaj Piękno | Wystawa rysunku Jolanty Sampławskiej ZAWIESZONA DO ODWOŁANIA


W związku z sytuacją epidemiczną (strefa czerwona) wszystkie imprezy z udziałem publiczności w Dworku Sierakowskich zostają ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA! Zapraszamy na stronę internetową TPS i profil FB na wydarzenia ONLINE.

W październiku zapraszamy do dworkowej Galerii Sztuki by odnaleźć piękno otaczającego nas świata z Jolantą Sampławską malarką, rysowniczką, graficzką i fotografką. Na ekspozycję zatytułowaną 'Odszukaj piękno' złożą się rysunki tej trójmiejskiej artystki, absolwentki Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Gdyni Orłowie oraz Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Poznaniu. 
Galeria Sztuki w dworku będzie nieczynna do odwołania. Wystawę Odszukaj piękno będzie można oglądać wkrótce w wersji ONLINE.

Dostęp bezpłatny.
Szczegóły już niebawem.

Zapraszamy

Prezentowane prace inspirowane są potęgą natury, ukazują abstrakcyjne spojrzenie artystki na przyrodę: kwiaty, drzewa, zwierzęta, krajobrazy, a także Jej wrażliwość na piękno, harmonię i kompozycję. Ptaka - ukrytego w gąszczu czarnobiałych linii, który zapoczątkował ten nurt w twórczości J. Sampławskiej, także nie zabraknie w gronie eksponowanych prac.

Więcej informacji:
https://tps-dworek.pl/odszukaj-piekno-wystawa-rysunku-jolanty-samplawskiej-7-31-10-2020/

14 sierpnia - 22 listopada 2020, godz. 11:00 - 19:00

bilety 10 zł
ulgowy 7 zł

9 - 27 października 2020

Gdańsk,
Wstęp wolny

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Kiedy wzniesiono Dom Przyrodników w Gdańsku i jaka instytucja się w nim dziś mieści?

 

Najczęściej czytane