stat
Impreza już się odbyła

Odkurzamy Wiedzę, czyli Dni Otwarte Biblioteki Wiedzy

Odkurzanko! Otwieramy się po remoncie. Wyremontowaliśmy wnętrza, ułożyliśmy książki, a teraz odkurzamy wiedzę.

Wykonaj własny nóż 2 dni warsztatów

gru 14-15

sobota - niedziela, godz. 9:00 - 14:00

bilety 550 zł

Pracownia artystyczna - lekcje rysunku

w każdy wtorek (do 23.06.2020), godz. 15:30 - 19:30

Gdynia,
bilety 170 - 260 zł
Chcemy pokazać wszystkim, że nauka nie musi być nudna i że można się nią bawić! Dlatego zapraszamy na nasze Dni Otwarte - mówi Al Berth, maskotka Biblioteki Wiedzy. - Znajdziecie u nas nie tylko książki pełne wiedzy. Będą też interesujące spotkania, warsztaty dziennikarskie oraz EKS-PE-RY-MEN-TY! Tak, nasi przyjaciele z Centrum Nauki EXPERYMENT przyjdą do nas i przyniosą trochę swoich bajerów. No i będzie quiz.

Biblioteka Wiedzy to miejsce dla ludzi, którzy pragną rozwijać swoje zainteresowania i uczyć się przez całe życie. Nie jest biblioteką tylko dla studentów. Zapraszamy więc do nas ciekawych świata uczniów szkół ponad podstawowych i ludzi dorosłych, którzy nie stracili zainteresowania nauką.

Placówka mieści się w dwóch lokalizacjach. W dawnej Wypożyczalni Naukowej przy ul. Świętojańskiej 141 - gdzie nadal będzie można wypożyczać książki, tu też będą odbywały się wydarzenia i znajdzie się miejsce do pracy.
Natomiast w części dawnej Czytelni Naukowej przy (ul. Bpa Dominika 17). Tu działać będzie teraz Czytelnia Czasopism Archiwalnych, w której będzie można skorzystać ze zbiorów prasy znajdujących się w magazynach Biblioteki Wiedzy oraz ze stanowisk komputerowych.

Wszystkich chętnych odkrycia nowej odsłony Biblioteki Wiedzy zapraszamy od 15.00! Na pierwszych czytelników czekać będą upominki, a później szereg atrakcji.

Odkurzanko i czekamy na Was!

5 kwietnia
15:00  Otwieramy drzwi do wiedzy. Na pierwszych czytelników czekają upominki
17:00  Quiz Wiedzy - sprawdź, ile wiesz i wygraj nagrody
18:00  Anna Kowalczyk - spotkanie autorskie z autorką książki "Brakująca połowa dziejów. Krótka historia kobiet na ziemiach polskich"

6 kwietnia
10:00  Drzwi otwarte. Przychodź zwiedzaj, wypożyczaj.
10:00  Eksperymentujmy w Bibliotece! Stoiska Centrum Nauki Eksperyment
12:00  Warsztaty dziennikarskie z Grzegorzem Kubickim, redaktorem naczelnym Gazety Wyborczej Trójmiasto (na zapisy: promocja@bibliotekagdynia.pl)

8 kwietnia
18:00  50tka dookoła świata spotkanie podróżnicze z Katarzyną Kozłowską

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Studium Wokalno-Aktorskie to: