stat
Impreza już się odbyła

Od-zyskiwanie Ciała - warsztaty dla kobiet

"Tym warsztatem chciałabym uwolnić kobiece ciało z blokad i przywrócić mu radość, a kobietom dać dumę i moc z jego posiadania. Codzienność determinuje, że używamy ciała fragmentarycznie. A to sprawia, że energia w nas nie krąży harmonijnie. Powstają uszkodzenia i blokady energetyczne. One natomiast maja bezpośredni wpływ na psychikę, emocje, seksualność, ogólna siłę życiowa, percepcje siebie oraz rzeczywistości" - Anna Rakowska.

sty 23

sobota, godz. 12:00 - 14:00

Gdańsk,
bilety 59  zł
W ramach warsztatu poruszone zostaną zagadnienia:
- Praca z oddechem: poznanie technik oddechowych służących relaksacji i kontrolowaniu emocji.
- Praca z głosem: wzmacnianie głosu i jego wyrazistości, głos jako odbicie cech osobowych, jaki mam wpływ na postrzeganie siebie przez otoczenie.
- Praca z ruchem: trening motoryczny, studiowanie ruchu, ruch intuicyjny, wyzwalanie i kreowanie ciałem.
- Praca z emocjami: uświadamianie, kontrolowanie, katalizowanie emocji; przemiana emocji w działanie.
- Praca z wyobraźnią: ćwiczenia stymulujące wyobraźnię, wyzwalające spontaniczność i umiejętność improwizacji w każdym zadaniu.
- Praca z koncentracją: praca wewnętrzna z wizualizacją, trening uwagi, panowanie nad energia w ciele i jej dysponowaniem.

Anna Rakowska aktorka, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, Filia we Wrocławiu. Współzałożycielka grupy Teatr Strefa Otwarta; związana z Teatrem Odwróconym w Krakowie. Laureatka wielu festiwali teatralnych, m.in. GRAND PRIX za role Hildegardy w monodramie WOMAN POWER czyli Sw. Hildegarda z Bingen na Festiwalu MONOART w Oleśnicy; najlepsza
rola żenska na Festiwalu PRO-CONTRA w Szczecinie za role Ofelii w spektaklu H(2)O, zwycięstwo OBSERWATORIUM ARTYSTYCZNEGO ENTREE 6. Edycja w Teatrze Rozrywki w Chorzowie ze spektaklem H(2)O Instruktor teatralny z wieloletnim doświadczeniem.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Pierwotna nazwa dzisiejszego Teatru Miejskiego w Gdyni to...?