stat
Impreza już się odbyła

Obrazy inspirowane "Oczy duszy"

Tematem przewodnim naszej twórczości będą "Oczy duszy". Warsztaty poprowadzi Magdalena Rutkowska, absolwentka Gdańskiego ASP.

sie 11

wtorek, godz. 12:00

Gdynia - Fikakowo,
bilety 40 zł
wrz 9

środa, godz. 17:00 - 20:00

Wstęp wolny
Ma wieloletnie doświadczenie malarskie, na swoim koncie ma również wiele przeprowadzonych warsztatów z dziećmi i osobami dorosłymi. Zawodowo, oprócz nauk plastycznych, zajmuję się projektowaniem graficznym oraz fotografią. Jej prace znajdowały się na wystawach zbiorowych: 5xD. Wystawa dyplomów studentów Wydziału Grafiki ASP w Gdańsku 2019, Wystawa pracowni Grafiki Projektowej ASP w Gdańsku 2018, Kulturalni/Kreatywni PWSNS 2016.

Podczas warsztatów nauczysz się solidnych podstaw konstrukcji przestrzeni jednocześnie pielęgnując indywidualny gest i ekspresję. Możliwość rysunku i malarstwa za pomocą różnych mediów: pastele, akryle, tusz, ołówek , węgiel. Zapewniamy wszystkie materiały potrzebne do wykonywanych prac podczas warsztatów. Kawa, herbata, napoje i poczęstunek w cenie.

Ilość miejsc ograniczona. Informacje i zapisy: kontakt@pasjanitki.pl, tel. 574223849

Współorganizator: Magdalena Rutkowska

Warunkiem uczestnictwa jest deklaracja mailowa i wpłata na konto 30% ceny warsztatu. Organizator - Pasjanitki Atelier Artisant zastrzega prawo przełożenia terminu jeżeli nie utworzy się grupa minimum 2 osobowa. Jeżeli warsztat nie odbędzie się z powodu nie utworzonej grupy, będziemy się z Państwem kontaktować, zostanie zrobiony zwrot kwoty lub wpłata będzie przeniesiona na następne warsztaty. Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz przyjść, jak najszybciej poinformuj nas o tym. Zaproponujemy Ci nowy termin warsztatów. W przypadku gdy dzień przed warsztatami nie otrzymamy takiej informacji wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.

Pasjanitki Atelier Artisant Iwona Składanowska
mBank 38 1140 2004 0000 3202 7878 6214
w tytule: imię i nazwisko, warsztaty-nazwa......... 2020

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

W piwnicy którego ze słynnych gdańskich budynków Jan Heweliusz składował produkowane przez siebie piwo?