stat
Impreza już się odbyła

OPA #06 - Otwarte Pracownie Artystyczne

W dniu 11.09.2021 o godzinie 19:30 zapraszamy na 06 (cykliczne) spotkanie Otwartych Pracowni Artystycznych.

Artyści:
Zuza Dolega (instalacja)
Piotr Kaliński (koncert)

W ramach OPA odbędą się spotkania, których głównym celem jest możliwość zaprezentowania się w komfortowych i przyjaznych warunkach. Miejscem spotkań jest lokal przy ulicy Dolnej 4, gdzie od 2012 roku działają i tworzą artyści, którzy stali się naturalnymi mieszkańcami, wpisując się na stałe w krajobraz rewitalizowanej dzielnicy Dolne Miasto.

OPA to cykliczne spotkania w pracowniach artystycznych, otwarte dla wszystkich zainteresowanych, bez ograniczeń wieku, wykształcenia, pochodzenia. Projekt powstał z myślą o współdziałaniu i wymianie doświadczeń, dzieleniu się zasobami oraz swobodnej kreacji. Chcemy, aby ludzie wiedzieli, że podoba nam się to, co robią, aby mogli się dzielić swoimi pomysłami i twórczością.  Na naszych spotkaniach w ramach "OPA - Otwartych Pracowni Artystycznych" nikt nie musi się wstydzić i ograniczać, można tu robić wszystko, na co kiedykolwiek miało się ochotę.  Spotkania mogą być połączone z jednodniową wystawą, pokazem filmów, performance, a nawet sesją muzyczną z oprawą wizualną.

Jeśli chcesz zaprezentować swoją rzeźbę / malarstwo / instalację / muzykę, to przyjdź na spotkanie OPA i porozmawiaj z nami.

Terminy 12 spotkań:
11.09.2021 / 09.10.2021 / 30.10.2021 / 13.11.2021 / 27.11.2021 / 11.12.2021 / 18.12.2021

Projekt dofinansowano ze środków Miasta Gdańska
Identyfikacja graficzna: Michał Linow
Koordynacja: Sylwester Galuschka
Organizator: Kolonia Artystów
Współpraca: Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku.
Patronat: Notes na 6 Tygodni / Karta do Kultury.
Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta, odbywający się w różnych przestrzeniach Gdańska, przez 20 lat nie zawędrował nigdy na: