stat
Impreza już się odbyła

ODWOŁANY: Muzyczny Tartak: Konstanty Kostka

Nasi Drodzy,
z przyczyn od nas niezależnych niestety jesteśmy zmuszeni odwołać jutrzejszy koncert z dnia na dzień, za co bardzo mocno przepraszamy. Konstanty Kostka chętnie zagra w przyszłym roku, więc o nowym terminie tej edycji Muzycznego Tartaku powiadomimy wkrótce! Osoby zainteresowane przyjściem i tak, bardzo zapraszamy! Mamy pyszne zapiekanki, duży wybór piw kraftowych oraz świeżo podpięty keg na trzecim kranie.
Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia na kolejnym koncercie, którego wykonawcę ogłosimy wkrótce! Pozdrawiamy, ekipa Tartacznej 2


Muzyczny Tartak to cykl koncertów odbywających się w klubokawiarni Tartaczna 2 w ramach których zapraszamy nie tylko lokalne zespoły i artystów muzycznych poruszających się po szeroko pojętej alternatywie, muzyce jazzowej i elektronicznej.

Naszym pierwszym gościem będzie młody trójmiejski muzyk Konstanty Kostka, który o sobie pisze następująco:

jazz - koncerty w Trójmieście


Muzyk znad morza, autor wydanej w 2019 przez Latarnia Records kasety "flądra". W oczekiwaniu na nowe wydawnictwo zaprezentuje z kolegami repertuar złożony z szlagierów bałtyckiego funku, kilku nowych kompozycji oraz paru mniej lub bardziej znanych coverów.
W składzie zespołu niezastąpieni Kuba Krzanowski na perkusji i Kacper Rutkowski na gitarze basowej oraz Konstanty kostka na instrumentach klawiszowych.


Przybywajcie licznie.
Wstęp bezpłatny!
Niech polecą wiórki!

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wiersz "Zdanie" poety Tadeusza Dąbrowskiego został wyróżniony w amerykańskim: