• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

O królewnie i śwince morskiej | baśń braci Grimm / Warsztaty z baśnią / Agata Półtorak

Zapraszamy na kolejną odsłonę teatru kamishibai i Warsztatów z baśnią w wykonaniu Agaty Półtorak. W marcu czeka na nas baśń braci Grimm pt. O królewnie i śwince morskiej.

Warsztaty z baśnią Agaty Półtorak to spotkanie składające się z dwóch części: pierwsza z nich polega na spektaklu w konwencji japońskiego teatru ilustracji. Druga część to warsztaty rękodzielnicze, w czasie których uczestnicy samodzielnie sporządzają dzieła inspirowane treścią baśni. W plastycznej części spotkania wykonamy świnkę morską kolaż z rozmaitych materiałów i tkanin.

Wydarzenie bezpłatne, wstęp wolny.
Regulamin wydarzenia dostępny na stronie: https://gak.gda.pl/o-krolewnie-i-swince-morskiej-basn-braci-grimm-warsztaty-z-basnia-agata-poltorak/

Warsztaty poprowadzi Agata Półtorak z wykształcenia jest nauczycielem nauczania początkowego. Od 2003 roku zajmuje się ilustrowaniem książek dla dzieci, podręczników i materiałów edukacyjnych. W dorobku ma również książki autorskie. Współpracuje z wydawnictwami: Harmonia, Marpress, Operon, BEA, Zielona Sowa, Literatura i GWP. Prowadzi zajęcia plastyczne dla przedszkolaków, a w wolnych chwilach tworzy drobne rękodzieło, głównie obrazy z tkanin i zabawki szyte ręcznie. W ramach współpracy z bibliotekami prowadzi warsztaty literacko-plastyczne.
----------------
Jak dojechać?
GAK Dom Sztuki mieści się pod adresem Stryjewskiego 25, w dzielnicy Stogi.
Najbliższe przystanki komunikacji miejskiej:
- tramwaj (1 min. pieszo od Domu Sztuki): Zimna 01 8, 9; Zimna 02 8, 9
- autobus (1 min. pieszo od Domu Sztuki): Zimna 01 111, 158, 258; Zimna 02 111, 158, 258.

Opinie

Sprawdź się

Jak nazywa się tradycyjna kaszubska zupa wigilijna z suszonymi owocami?