stat
Impreza odwołana

Nordic Talking Festival

NORDIC TALKING JUŻ PO RAZ TRZECI W TRÓJMIEŚCIE. Drodzy Miłośnicy Północy, zapraszamy Was na trzy dni skandynawskiego święta!

CO i KTO?
Nordic Talking Festival to forum wymiany myśli, wspólnych wartości i kontaktów. Współtworzą go ludzie, których łączą wspólne zainteresowania i miłość do dalekiej Północy. Zaproszeni goście to popularni Blogerzy, YouTuberzy, Instagramerzy, Influencerzy, a także nordyccy artyści, pisarze, ludzie ze świata nauki oraz ciekawe osobistości "północnego świata". Poprowadzą prelekcje, warsztaty, wezmą udział w panelach dyskusyjnych oraz spotkaniach autorskich.

MYŚL PRZEWODNIA
Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie ekologia i podejście krajów nordyckich do tematu ochrony środowiska. Podczas warsztatów nauczymy się jak zmieniać codzienne nawyki, aby żyć zdrowiej i bardziej ekologicznie, a jednocześnie czerpać z natury pełnymi garściami! Mamy nadzieję, że tematyka prelekcji i warsztatów przypadnie Wam do gustu.

WIĘCEJ ATRAKCJI
Nie zabraknie również akcentów językowych, kulinarnych oraz literackich. Jak w poprzednim roku zaprosimy Was również na koncert! Czyj i kiedy dokładnie? Obserwujcie nas na bieżąco, a wszystko stanie się jasne już niedługo.

To będzie prawdziwe spotkanie Miłośników Północy.

Więcej informacji już wkrótce!

info@nordic-talking.pl
www.nordic-talking.pl
lis 20-21

piątek - sobota

Gdańsk, Wrzeszcz
Wstęp wolny

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Ile miejsc na widowni liczy rozbudowana Duża Scena Teatru Muzycznego w Gdyni?