stat

Nordic Talking Festival

NORDIC TALKING JUŻ PO RAZ TRZECI W TRÓJMIEŚCIE. Drodzy Miłośnicy Północy, zapraszamy Was na trzy dni skandynawskiego święta!

CO i KTO?
Nordic Talking Festival to forum wymiany myśli, wspólnych wartości i kontaktów. Współtworzą go ludzie, których łączą wspólne zainteresowania i miłość do dalekiej Północy. Zaproszeni goście to popularni Blogerzy, YouTuberzy, Instagramerzy, Influencerzy, a także nordyccy artyści, pisarze, ludzie ze świata nauki oraz ciekawe osobistości "północnego świata". Poprowadzą prelekcje, warsztaty, wezmą udział w panelach dyskusyjnych oraz spotkaniach autorskich.

MYŚL PRZEWODNIA
Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie ekologia i podejście krajów nordyckich do tematu ochrony środowiska. Podczas warsztatów nauczymy się jak zmieniać codzienne nawyki, aby żyć zdrowiej i bardziej ekologicznie, a jednocześnie czerpać z natury pełnymi garściami! Mamy nadzieję, że tematyka prelekcji i warsztatów przypadnie Wam do gustu.

WIĘCEJ ATRAKCJI
Nie zabraknie również akcentów językowych, kulinarnych oraz literackich. Jak w poprzednim roku zaprosimy Was również na koncert! Czyj i kiedy dokładnie? Obserwujcie nas na bieżąco, a wszystko stanie się jasne już niedługo.

To będzie prawdziwe spotkanie Miłośników Północy.

Więcej informacji już wkrótce!

info@nordic-talking.pl
www.nordic-talking.pl

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Pierwszą siedzibą Teatru Muzycznego był...?