Impreza już się odbyła

Noc Muzeów - kolekcje mieszkańców

Wójt Gminy Kosakowo oraz Kosakowskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na Noc Muzeów - wydarzenie, które ma miejsce na całym świecie we wszystkich jednostkach  kulturalnych takich jak muzea, galerie, teatry, domy kultury itp. Tej nocy, Gminny Dom Kultury w Pierwoszynie zamieni się w muzeum, dzięki ludziom z pasją i ich niepowtarzalnym kolekcjom, które przez wiele lat z ogromnym poświęceniem i zaangażowaniem gromadzili w swoich domach.

cze 14

niedziela, godz. 13:00 - 16:00

bilety 60-110 zł
Ich ilość, niepowtarzalność jak i wartość kolekcjonerska  jest bezcenna, dlatego warto  pokazać je szerszej publiczności ,podzielić się z innymi swoją wiedzą i pasją. W trakcie tego szczególnego wieczoru, na najmłodszych ale i nie tylko,  będą czekały warsztaty kreatywne, w trakcie którego zostaną stworzone  przepięknie ozdobione, przypominające średniowieczne księgi benedyktyńskie pamiętniki. Nie zabraknie również takich atrakcji jak występy na scenie, muzyka , prelekcja filmowa jak i słodki poczęstunek dla wszystkich odwiedzających.

Gorąco zapraszamy i zachęcamy wszystkich mieszkańców Gminy Kosakowo aby podzielili się z innymi swoją pasją i zgłosili chęć wystawienia swoich kolekcji. Organizatorzy zapewniają  miejsce do wystawienia  zbiorów kolekcjonerskich. Zgłoszenia prosimy składać mailowo na adres aldona@kulturakosakowo.pl lub pod nr tel. 58 620 06 95 jak i osobiście w siedzibie Kosakowskiego Centrum Kultury w Rewie. Czekamy na Państwa!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Najwięcej scen teatralnych w Trójmieście posiada...