stat
Impreza już się odbyła

Noc Muzeów: Galeria Starych Zabawek

Wydarzenie w ramach

Zapraszamy na Noc Muzeów do zwiedzenia wyjątkowej Galerii Starych Zabawek.

2 - 31 października 2021

Gdańsk,
Wstęp wolny

13 lutego - 31 grudnia 2021, godz. 10:00 - 16:00

Program:
Uczestniku Nocy Muzeów! Chcesz zobaczyć, czym bawiły się dzieci w Polsce w latach 1920-1989? A może sam byłeś wtedy dzieckiem i marzyłeś o samochodzie na kabel, misiu w kratkę lub popularnym w PRL-u pistolecie na kapiszony? A w czasach, gdy zabawka była rarytasem tobie czas umilał czołg "Rudy 102" lub lalka z celuloidu? Jeśli tak, to w Noc Muzeów koniecznie zajrzyj do Galerii Starych Zabawek!

Tylko u nas zobaczysz 1000 zabawek produkcji polskiej i przeniesiesz się w czasie bawiąc się bączkiem ze żmijką, kurkami dziobiącymi czy kultową "Magiczną Twarzą" z 1987 roku. Tej niesamowitej nocy sprawimy, że znowu poczujesz się dzieckiem a wspomnieniom nie będzie końca.

Nasza Galeria Starych Zabawek - nowe miejsce na trójmiejskiej mapie kulturalnej po raz pierwszy dołączy do Nocy Muzeów. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji nas odwiedzić to sobota 19 maja 2012 r. będzie doskonałą okazją, aby to nadrobić!

Galeria Starych Zabawek
ul. Ogarna 117/118, Gdańsk
godziny otwarcia: 19.00 - 1.00
wstęp: wolny

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Największą teatralną widownię w Trójmieście ma...?

 

Najczęściej czytane