stat
Impreza już się odbyła

Noc Muzeów 2018

Wydarzenie w ramach

Podczas Europejskiej Nocy Muzeów 2018 w dniach 19/20 maja 2018 r. będzie można zobaczyć pamiątki związane z historią stoczni gdańskiej oraz unikatową kolekcję umundurowania i wyposażenia prezentowaną przez Muzeum Służb Mundurowych w Gdańsku. Przed budynkiem muzeum zostanie przygotowana ekspozycja pojazdów zabytkowych używanych w służbach mundurowych m.in. zabytkowe radiowozy, zabytkowe pojazdy medyczne.

Ponadto członkowie stowarzyszenia FSO Pomorze zaprezentują wystawę dotyczącą historii produkcji pojazdów w Fabryce Samochodów Osobowych na Żeraniu. Będzie można obejrzeć cały przekrój pojazdów które opuściły taśmę produkcyjną Żerańskiej fabryki. W trakcie imprezy będą prowadzone prezentacje, dotyczące najciekawszych eksponatów.

Niepowtarzalną atmosferę wydarzenia podkreśla bezpośredni kontakt z pasjonatami posiadającymi ogromną wiedzę na temat swojej pasji i właśnie w tą noc chcą się nią podzielić z odwiedzającymi wystawę.

Serdecznie zapraszamy.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym roku odbył się pierwszy pokaz "Pierścienia Nibelunga" w Gdańsku?