stat
Impreza już się odbyła

Niepodległa 2017

11 listopada to dla Polaków data wyjątkowa. 99 lat temu po 123 latach niewoli Rzeczpospolita stała się wolnym państwem. Odzyskała tak upragnioną przez pokolenia niepodległość. Gdy w ubiegłym roku Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich otwierał koncert pieśni patriotycznych powiedział - Cieszę się, że tak pięknie umiemy świętować, i że tak licznie się zebraliśmy. Już dziś zapraszam na koncert w przyszłym roku. Minęło 12 miesięcy i słowa stały się ciałem. Przed nami kolejne chwile wzruszeń i radości z NIEPODLEGŁĄ 2017.

sie 8

niedziela, godz. 19:00

Sopot,
bilety 20 zł
paź 3

niedziela, godz. 19:00

bilety 77 zł
Kup bilet
Koncert odbędzie się 11 listopada o godzinie 17 w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance.

poezja śpiewana - koncerty w Trójmieście


Czym w tym roku zaskoczymy naszych gości? Słowami św. Jana Pawła II, poezją Zbigniewa Herberta (obaj, jak mało kto potrafili trafić do serc i dusz Polaków) a przede wszystkim muzyką. Zaśpiewamy i Mazurka Dąbrowskiego, i Pierwszą Brygadę, Rotę, Ułanów i wiele innych poruszających najczulsze struny pieśni. Nasi goście otrzymają śpiewniki, słowa będą tez wyświetlane na telebimie. Na scenie pojawi się m.in. wybitna aktorka Halina Łabonarska, wokaliści, instrumentaliści, Orkiestra Polskiej Filharmonii Bałtyckiej a także chór dziecięcy.

Informacja o biletach

Bezpłatne bilety na koncert ( goście odwiedzali PUW od świtu do zamknięcia urzędu) rozeszły się w ciągu kilku dni

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Co to są Baby Pruskie?