Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Nie książka zdobi człowieka - spektakl gościnny (1 opinia)

komedia
kasy:
58 661-60-00, 58 785-59-00
wystawia:
Agencja Artystyczna Bogart
czas trwania:
2h z przerwą
"Nie książka zdobi człowieka"

Jak wejść na szczyt w świecie zdominowanym przez media, gdy nie ma się cech prawdziwego celebryty? Sherman Mayfair, pisarz - panikarz, lat 40, właśnie wydał książkę i marzy o tym, by odnieść wielki sukces. Jednak nieśmiałość i całkowity brak wiary w siebie paraliżują go do tego stopnia, że sama myśl o udzieleniu wywiadu przyprawia o rozstrój żołądka. W akcie desperacji namawia swojego przyjaciela Matta, by ten podając się za autora książki, oczarował wszystkich wdziękiem i erudycją, zyskał przychylność mediów i uczynił z jego powieści bestseller.
Klasyczna komedia pomyłek Seymoura Blickera porywa widzów do elitarnego światka nowojorskiej branży wydawniczej, gdzie udział w popularnym programie telewizyjnym liczy się o wiele bardziej niż pozytywne recenzje krytyków, a umiejętność błyszczenia w świetle reflektorów znaczy więcej niż talent.

"Nie książka zdobi człowieka", jak na farsę przystało, serwuje widzom dowcipne dialogi, nieoczekiwane zwroty akcji i zaskakujące zakończenie. Czasem bowiem okazuje się, że największą "siłę przebicia" ma ktoś, po kim się tego najmniej spodziewasz, na przykład twoja własna narzeczona.

OSOBY:
Sherman Mayfair - Andrzej Nejman
Matt / S.J. Templeman - Paweł Małaszyński
Maggie Sweet - Olga Kalicka
Nancy - Elżbieta Romanowska / Ilona Chojnowska
Pokojówka - Lucyna Malec

Przeczytaj także

Opinie (1)

  • super spektakl

    Widziałam w Warszawie - rewelacja!!!

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery