stat
Impreza już się odbyła

Nick Sinckler Live :: Nott B-Day Party :: support: Nott & Frisky (1 opinia)

Relacja z imprezy

sty 21

piątek, godz. 21:00

bilety 15 zł
lut 4

piątek, godz. 22:00

Gdańsk,
bilety 20 - 30 złPamiętacie pierwszy występ Nicka w sixty9 Club? Odbył się co prawda parę miesięcy temu, ale Ci z Was, którzy zdołali na niego dotrzeć, wspominają to wydarzenie do dnia dzisiejszego. Wszystko za sprawą niesamowitego talentu wokalnego Nicka, jego gigantycznej charyzmy i show, które nawet w kamieniu wyzwala pokłady energii.

Tym z Was, którzy nie kojarzą postaci tego niesamowitego artysty zdradzimy tylko, że:

- był nominowany w tegorocznym konkursie Top/Trendy w kategorii Trendy 2010.

- cyklicznie występuje u boku Kayah, tworząc na jej koncertach pełen support wokalny, wykonując własne kompozycje, oraz kawałki nieżyjącego już króla Pop - Michaela Jacksona.

- na przełomie października / listopada, wyda swoją własną autorką płytę.

Więcej o Nicku znajdziecie na jego myspace. www.myspace.com/nicsinckler

Jednak koncert Nicka nie będzie jedynym wydarzeniem tego wieczoru. Otóż kochani swoje urodziny obchodzi jeden z najbardziej cenionych dj'ów nowego pokolenia - rezydent sixty9 Club - Nott. Jak zawsze podczas tego typu imprez nie zabraknie specjalnych gości, mniej lub bardziej spodziewanych.

Support muzyczny imprezy należał będzie do niegdysiejszego rezydenta sixty9 - Frisky'ego.


Nicholas E. Sinckler

28-letni artysta z Nowego Jorku, uczestnik "Fabryki Gwiazd" i wschodząca gwiazda sceny muzycznej! Śpiewa soul, r'n'b i house, ale wykonuje również covery najbardziej lubianych utworów muzyki pop i rock.Jego głos i możliwości wokalne zwykle porównywane są do Stevie'go Wondera


Nick Sinckler jest wokalistą bardzo uniwersalnym, poza jego własnym dorobkiem, który z każdym tygodniem wzbogaca się o nowe piosenki, jego repertuar jest niemal nieograniczony. Wspaniały głos i wysoka umiejętność posługiwania się nim pozwala na wierne odtworzenie znanych i lubianych przez wszystkich utworów, lub na ich nową jazzowo-housową interpretację.
NOTT [Sixty9 resident]
Za konsoletą od 3 lat, choć zamiłowanie do muzyki żywił już od długiego czasu. Swoje pierwsze kroki stawiał w klubie, gdzie obecnie rezyduje - sixty9 Club Sopot. Choć młody, grał z najlepszymi dj z Polski jak Glasse, Mike Anthon, Ezzo, Kuks, Hugo, Lady M., MoonDeck, oraz Tomem Chubbem i Miss Cupcake. Poza sixty9 można go usłyszeć w Łodzi, Poznaniu i Warszawie. Nott nie uznaje jednego gatunku muzycznego. Jego sety to energetyczna mieszanka House i Vocal House, Deep, Minimal, Progressive i Electro. Miksowane przez niego bity porywają i nie pozwalają zejść z parkietu przez długie godziny. Żywi zamiłowanie do nowości, dlatego jego sety są zawsze niepowtarzalne i pełne najświeższych nurtów muzycznych.

Informacja o biletach

10 PLN / do 23:00 wejście za FREE

Opinie (1) 1 zablokowana

  • Opinia została zablokowana przez moderatora

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Pierwsza nazwa Muzeum Miasta Gdyni to: