• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Ni w ząbek (5 opinii)

teatr dla dzieci
kasy:
608-688-402
wystawia:
Teatr Mostownia
data premiery:
5 marca 2022
9.1
28 ocen
Spektakl dla dzieci "Ni w ząbek"

"Ni w ząbek" spektakl edukacyjny dla widzów w wieku od 4 do 9 lat, kolejna propozycja repertuarowa Teatru Mostownia.



Historia opowiada o przygodach mlecznego ząbka Oliego, który nie dbając o higienę popada w tarapaty, z których ratuje go Wróżka Zębuszka. Mały Oli przechodzi przemianę i wyrasta na mądrego, stałego zęba Aleksandra, który wie, jak w odpowiedni sposób dbać o zdrowie.

Spektakl zrealizowany jest przede wszystkim jako forma lalkowa. Dzięki przyjemnej formule kameralnego teatru, dzieci będą mogły dobrze się bawić, a przede wszystkim zapoznać się z zasadami higieny jamy ustnej. Po każdym spektaklu artyści prowadzą krótkie warsztaty, podczas których mali widzowie wraz z opiekunami mogą poćwiczyć i utrwalić poznane zasady.

Twórcy:
Scenariusz i reżyseria: Agnieszka Grewling-Stolc, Jakub Zalewski
Obsada: Agnieszka Grewling-Stolc, Jakub Zalewski
Scenografia i lalki: Jakub Zalewski i grupa Mostoplast oraz ReSze
Muzyka: Magdalena Żulińska



Opinie (5)

  • Super spektakl

    Dzieci na maksa zadowolone, po sztuce rozmowa aktorow z dziecmi na temat mycia zebow, prezentacja jak myc ząbki, rozne zagadki - dzieci zadowolone ze sztuki jak i rozmowie aktorow z dziecmi po sztuce

    • 0 0

  • Polecam (opinia sprzed 1 roku)

    Byłem na spektaklu, jak zawsze z ciekawością go obejrzałem. Cóż krótko i uśmiechem polecam

    • 8 0

  • Zabawa i edukacja. (opinia sprzed 1 roku)

    Przedstawienie "Ni w ząbek" obejrzeliśmy całą rodziną. Jest w nim wszystko co być powinno. Dużo humoru i zabawy plus walory edukacyjne. Dzieciaki żywo reagowały w trakcie a po spektaklu przeżywały i opowiadały o bohaterach jeszcze długo. Duży plus za lalki i krótki warsztat po spektaklu. Czekamy na kolejne przedstawienia w Mostowni i polecamy wszystkim.

    • 8 0

  • "Ni w ząbek" (opinia sprzed 1 roku)

    Super spektakl, dzieciaki zadowolone. Młodszy, jakby chętniej myje zęby coś jednak zostało w głowie. Polecamy!!!

    • 8 0

  • świetny spektakl dla dzieci (opinia sprzed 1 roku)

    Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się pójść na spektakl z moimi synami. Spektakl bardzo zabawny i mądry. Moje dzieci wreszcie zobaczyły spektakl lalkowy. To dzisiaj rzadkość. Polecam wszystkim. Mostownia ma kameralną i przyjazną przestrzeń.

    • 7 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery