• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Negocjacje i argumentacje - warsztat

Interesujesz się negocjacjami i argumentowaniem? Chcesz zdobyć umiejętności, którymi posługują się najwięksi gracze na rynku? A może potrzebujesz poćwiczyć swoje skuteczne debatowanie? Podczas naszego wydarzenia poznasz techniki negocjacji i argumentacji.

Dowiesz się na co zwrócić uwagę, aby zwiększyć swoje szanse w uzyskaniu pożądanych rezultatów. Nauczysz się jak przekazać swoje argumenty, aby były one zrozumiałe. Nie tylko będziesz słuchać, tego co mówią prelegenci, ale także podczas warsztatów, przećwiczysz poznane zagadnienia, co ułatwi późniejsze wykorzystywanie nowych umiejętności

Zdolności negocjacyjne pozwoliły dokonać tak niebywałych transakcji jak zakup YouTube przez firmę Google.

Erick Schmidt wykorzystując swoje umiejętności negocjacyjne oraz zmysł do biznesu doprowadził do przejęcia popularnej strony z filmikami przez giganta z Doliny Krzemowej za 1,65 mld dolarów, by chwilę później zakupiona spółka jako niezależny podmiot była wyceniana na 160 mld dolarów. To jedna z najlepszych transakcji w nowożytnej historii.

Kiedy indziej odpowiednio poprowadzone negocjacje i solidna argumentacja potrafią uratować losy państw, w tym Naszej Ojczyzny.

Roman Dmowski o przedstawieniu polskich roszczeń terytorialnych na konferencji paryskiej w 1919 roku dowiedział się zaraz po wejściu na salę plenarną. Musiał na nim przemawiać i odpowiadać na pytania przywódców zwycięskich mocarstw przez wiele godzin bez żadnych notatek. Jego umiejętności logicznej i sugestywnej argumentacji zostały docenione a tym samym Polska uzyskała formalne miejsce na mapie Europy.

Negocjacje przydają się również w życiu codziennym. Dzięki nim możemy uzyskać rabat w sklepie, wynegocjować z narzeczoną odpowiadający nam zespół na wesele, wywalczyć lepszą ocenę na egzaminie, czy odbiciu zakładników przez policyjnych negocjatorów.

Przykładem źle przeprowadzonych przez policję negocjacji z porywaczami jest śmierć Krzysztofa Olewnika. Bez umiejętności rozmowy, wydobywania informacji i lekceważenie zebranych materiałów doprowadziły do porażki. Ta sytuacja na długo zapada w pamięć i pokazuje, że od umiejętności użycia technik argumentacji i negocjacji może zależeć czyjeś życie.
Jak tego dokonać opowiedzą Wam Igor Subocz i Kamila Niemczyk.


Kim są nasi prelegenci?

Igor Subocz:
Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Podczas studiów członek klubu Debat Oksfordzkich "Ars Bene Dicendi". Uczestnik uczelnianych oraz międzyuczelnianych szkoleń z zakresu argumentacji oraz negocjacji. Mówca i zwycięzca wielu turniejów negocjacyjnych oraz uczelnianych debat oksfordzkich.
Obecnie Key Account Manager ds. HORECA w międzynarodowej korporacji z kategorii FMCG będącej producentem największych marek piwnych w Polsce i na Świecie. Buduje udziały rynkowe i prowadzi negocjacje warunków handlowych z klientami na terenie Województwa Pomorskiego. Uczestnik szkolenia Train The Trainer oraz trener wewnętrzny negocjacji.
Poza budowaniem udziałów rynkowych w kanale HORECA, uczestniczył w procesie wprowadzania nowych produktów z segmentu premium do hurtu, sieci detalicznych i punktów sprzedaży detalicznej.
Członek Klubu Liderów Rzeczypospolitej i Stowarzyszenia KoLiber, ukończył I i II Stopień Akademii Liderów Rzeczypospolitej.
Z zamiłowania rugbista i kibic drużyny Ogniwo Sopot. Fan i finalista teleturnieju "Postaw na Milion". Wieczorami grywa w gry z serii Total War.

Kamila Niemczyk:
Prawniczka specjalizująca się w prawie własności intelektualnej, w prawie chińskim oraz International Business Law.
Uczestniczka wielu konferencji krajowych i zagranicznych, m.in. Summer School on European Business Law w Düsseldorfie oraz Central European Conference w Budapeszcie.
Pomysłodawczyni, założycielka i jedyna przewodnicząca Klubu Debat Oksfordzkich "Ars bene dicendi" na Uniwersytecie Gdańskim.
Finalistka Ogólnopolskich Akademickich Mistrzostw Debat Oksfordzkich w Krakowie.
Zwyciężczyni oraz najlepszy mówca licznych debat oksfordzkich na uniwersytetach w Polsce.
Reprezentantka Uniwersytetu Gdańskiego na Ogólnopolskim Studenckim Turnieju Negocjacji w Warszawie.
Brała udział w wielu kursach z zakresu argumentacji oraz negocjacji w kraju i za granicą.
Aż wreszcie szkoleniowiec członków Klubu Debat Oksfordzkich, trener z zakresu argumentacji w przygotowaniach do turniejów debat oksfordzkich w liceach, specjalistka od tzw. "pierwszego wrażenia" podczas wystąpień publicznych oraz lektor języka angielskiego.
Na co dzień prawnik-koordynator w największej fundacji w Polsce-Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę w Gdańsku oraz pasjonatka psów i tańca towarzyskiego.


Zapisy: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=5b1e366749404020baeff304ef22d587&fbclid=IwAR0R0NQ1MlvQGN5uirlxjHamRhuQueOK3Kncri00MXGe47OIAct6QRC3hQ0

Na zgłoszenia czekamy do 20.08.2020
Liczba miejsc ograniczona!

Zastrzegamy sobie możliwość przeprowadzenia wydarzenia online, gdyby sytuacja epidemiczna tego wymagała. W takim wypadku, zapisanie się na zajęcia jest jednoznaczne z wzięciem udziału w szkoleniu online.

Opinie

Sprawdź się

Gdańska instytucja kulturalna zlokalizowana w zabytkowym budynku dawnej Łaźni Miejskiej nosi nazwę: