Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Nawet gdy wichura

recital
kasy:
513-179-238 (od 20 czerwca do 28 sierpnia w godz.: 10:0020:00)
wystawia:
Teatr Atelier
7.3 3 oceny 1 10
Nawet gdy wichura
recital Ewy Błaszczyk

Premiera: 2014-05-23.

W grudniu 2006 roku, w warszawskim Teatrze Studio odbyła się premiera recitalu Ewy Błaszczyk "Nawet gdy wichura", po latach sukcesów i wzruszeń artystka przybywa do Sopotu, bo swoją muzyczną walką i siłą podzielić się również z północą kraju. W bogatym repertuarze recitalu znalazły się utwory autorstwa m.in.: Agnieszki Osieckiej, Doroty Czupkiewicz, ks. Jana Twardowskiego, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej Jerzego Satanowskiego, Zygmunta Koniecznego czy Włodzimierza Wysockiego.

Aktorka na scenie nie opiera się metaforycznej wichurze sama, towarzyszy jej trzyosobowa grupa muzyków (piano, gitara i saksofon), a wokalnym i muzycznym (gitara) wsparciem służy niezastąpiona Marianna Janczarska - córka artystki.

"Dla mnie ważny jest tekst i nastrój" - mówi Ewa Błaszczyk, która buduje na scenie niezwykłą atmosferę "święta życia", wciągając w nią widzów. Piosenek w jej wykonaniu nie tylko się słucha, ale przede wszystkim się je przeżywa, a potem z radością nosi w sercu.

Ewa Błaszczyk odkrywa siebie poprzez historie, które opowiada publiczności. Łagodne, nastrojowe piosenki przeplata pełnymi dramatyzmu i energii wyznaniami - że warto walczyć o swoje życie i mieć nadzieję. Nie poddawać się, "nawet, gdy wichura".

Śpiewa: Ewa Błaszczyk

Skład zespołu:
instrumenty klawiszowe: Marcin Partyka
gitara i vocal: Andrzej "e-moll" Kowalczyk
saksofony: Sebastian Feliciak
oraz gitara i vocal: Marianna Janczarska

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery