stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Nauka Mówi: Szkoła relacji według Przemka Staronia

Czy w polskiej szkole jest miejsce na dobre relacje uczeń-nauczyciel? Jak można wspierać różnorodne zdolności uczniów w obecnym systemie nauczania? Jak zbudować przestrzeń dla relacji? Hevelianum zaprasza na kolejny odcinek z cyklu Nauka Mówi, którego gościem będzie Przemysław Staroń, Nauczyciel Roku, autor książki Szkoła bohaterek i bohaterów, czyli jak radzić sobie z życiem, która już w pierwszych tygodniach od wydania stała się bestsellerem.

Będzie to rozmowa o sytuacji w polskich szkołach i odpowiedź na pytanie, dlaczego relacje są najważniejsze. To nie tylko omówienie problemów, jakie napotykamy podczas budowania relacji, ale także poszukiwanie sposobów ich rozwiązywania.

Cykl Nauka Mówi to comiesięczne rozmowy - wywiady z naukowcami, ekspertami i popularyzatorami nauki o jej wpływie na otaczającą nas rzeczywistość, o szansach i możliwościach, jakie kryją się w rozwoju nauki i techniki oraz o zagadnieniach ważnych społecznie. Nagrania publikowane są i dostępne bez ograniczeń na:
Facebooku
YouTube

Rozmowy prowadzi dr Dorota Cieślicka z Hevelianum. Gościem wrześniowego odcinka był dr Wojciech Glac, który opowiadał o tym, jak zachowuje się mózg w depresji.

Przemysław Staroń jest psychologiem, nauczycielem, trenerem, nagrodzonym przez Komisję Europejską twórcą międzypokoleniowego Zakonu Feniksa, tutorem niemal 50 olimpijczyków z filozofii, fanem efektu wow, twórcą #utrzy, zwany też profesorem Snapem, wyróżniony w konkursie im. Ireny Sendlerowej Za naprawianie świata, nagrodzony LGBT+ Diamond 2019 Polish Business Award, wybrany Człowiekiem Roku Gazety Wyborczej za wzorowe sprawowanie. Nauczyciel Roku 2018, w 2020 roku znalazł się w gronie 50 nauczycieli na świecie nominowanych do Nauczycielskiego Nobla Global Teacher Prize.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Ile metrów liczy zabytkowy piec kaflowy w Dworze Artusa?