stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Natasha Panko - wystawa

Gdański Archipelag Kultury Plama zaprasza na wystawę W poszukiwaniu czarnej ikry - kryzysowe malarstwo izolacyjne.

Natasha Panko w swojej twórczości malarskiej skupia się na przedstawieniu kondycji współczesnego człowieka, w sytuacji kryzysu. Prace zaczęły powstawać podczas tegorocznego lockdownu, a sytuacja społeczno-polityczna w Europie była dla nich bezpośrednią inspiracją. Wystawa koncentruje się wokół uczucia osamotnienia, izolacji. Obrazy nie tylko ilustrują ludzi i ich emocje, ale zadają pytania dotyczące stanu człowieczeństwa dziś. Czy będąc samemu wciąż jesteśmy ludźmi? Czy możliwa jest egzystencja poza społeczeństwem i czy ma ona sens? Jak zachować równowagę między poszukiwaniem samego siebie, a byciem fair wobec innych.

Natasha Panko - rocznik 86. Miłośniczka dobrego smaku, od lat zawodowo związana z gastronomią. Dyplomowana sommelierka, o winie opowie wam wszystko po rosyjsku. Pochodzi z Białorusi, dużą część życia spędziła w Moskwie. W Polsce mieszka od roku, a jej pierwszym wyborem był Gdańsk. Podróżuje w poszukiwaniu inspiracji. Kocha modę, jej ulubieni projektanci to: Martin Margiela, Balenciaga, Jaquemus, Simone Rosha. Pierre Boncompain, Igor Moritz, Malcolm Liepke, Igor Skaletsky to artyści, którzy ją inspirują.

Wystawa potrwa do 28 września, można ją oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Teatr Leśny w Gdańsku zlokalizowany jest